187 випускників Львівського університету безпеки життєдіяльності стали фахівцями

21:52 10 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У суботу, 10 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих фахівців.

Цього року випускниками стали 187 осіб. В урочистостях з нагоди випуску взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор Микола Чечоткін, студенти та працівники ЛДУ БЖД, представники територіальних управлінь ДСНС, академії сухопутних військ, Львівського державного університету внутрішніх справ, військових частин ЗСУ та Національної гвардії України. Із вітальним словом до випускників звернувся Олег Синютка.

Голова Львівської ОДА наголосив: «Надзвичайно важливим для Вас є усвідомлення того, що від сьогодні ви, як офіцери, повинні самостійно приймати рішення, рішення від яких буде залежати не тільки ваша доля, не тільки майбутнє ваших родин, сімей, а й життя багатьох людей». 

Олег Синютка також вручив випускникам дипломи про вищу освіту. Про це повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Впродовж свого існування навчальний заклад підготував понад 35 тисяч фахівців. Серед випускників є відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу».

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу