170 сміттєвих майданчиків у Львові ще переповнені, – ЛМР

18:00 11 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «У Личаківському та Галицькому районах очищені всі контейнерні майданчики».

У Львівській поінформували повідомили сьогодні, 11 липня: «Як повідомили голови районних адміністрацій, станом сьогодні на кінець дня у місті є переповненими 170 майданчиків. Зокрема, у Франківському районі – 49, у Сихівському – 63, у Залізничному – 12, у Шевченківському – 46».

Виконувач обов’язків голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин зазначив: «Зараз у районі не вивезено сміття зі 49 контейнерних майданчиків. Всі ці майданчики обслуговує  компанія «AVE-Львів». Зараз на деяких майданчиках працює техніка».

У Сихівській районній адміністрації поінформували: «Сміття не вивезли зі 63 контейнерних майданчиків. Критична ситуація –на усіх майданчиках. З них не вивозять сміття вже близько місця. Станом на сьогодні із 324 майданчиків неочищеними залишаються 63. Це 19,4% від загальної кількості. Зі 63 неочищених майданчиків 61 на обслуговуванні компанії «AVE-Львів», 2 – ТзОВ «ДВ Еко-світ».

У Залізничній районній адміністрації повідомили: «Станом на вечір 11 липня перенакопиченими є 12 сміттєвих майданчиків на вулицях Бортнянського, 25, Шевченка, 107, Залізничній, 74, Братів Міхновських, 9, Князя Святослава, 3, Олени Степанівни, 21, Шевченка, 77, Короткій, 8а, Залізничній, 14а, Затишній, 5, Вернигори, 27. Ці майданчики обслуговує підприємство «AVE-Львів». Ще один перенакопичений майданчик – на вулиці Калнишевського, 4а. Його обслуговує компанія «Санком-Львів».

«У Шевченківському районі переповнені 46 сміттєвих майданчиків, які належать компанії «AVE-Львів». У Личаківському та Галицькому районах очищені всі контейнерні майданчики», – повідомили також сьогодні, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу