17-18 липня відбудеться «Великоідейне літо у Львові»

11:26 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Організатори запрошують активістів та небайдужих львів’ян дослідити місцеві рішення.

«Інститут міста та команда «Garage Gang Ґараж Ґенґ», який творить «Big Idea» та Спільнокошт, представлять можливість познайомитися з міськими ініціативами та дізнатися про можливості фінансування для власних ідей з розвитку міста. Впродовж двох днів, 17 та 18 липня, організатори запрошують активістів та небайдужих львів’ян дослідити місцеві рішення – як локальні громади та культурні осередки в різних районах Львова формують середовище довкола себе», – повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж двох днів мешканців чекає цікаве спілкування, оволодіння знаннями та тонкощами підготовки міських проектів для програм «Інституту міста» чи перед подачею на «Спільнокошт», взаємодія у дії та співпосилення ініціатив одне одного – аби разом змінювати міське середовище, гуртувати мешканців для забезпечення комфортного проживання та розвитку свого міста та його районів. Сторінка події в інтернет-мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/events/1290225401002435/

Партнери: «NextbikeUkraine / Некстбайк Україна», «Перша Львівська Медіатека», Львівська асоціація велосипедистів.

17 липня, неділя.

Цілий день з 12:00 до 20:00 передбачено розробку велодослідження активних громад. За допомогою різних ініціатив та локацій, намагатимуться дослідити, яким чином можна покращити простір довкола себе, залучати місцевих жителів, створювати культурні осередки та взаємодіяти для сталого існування міста. Програму маршруту та зустрічей і розмов буде опубліковано у події та розіслано всім зареєстрованим. Реєстрація: http://goo.gl/forms/HwhefedIbJdKEn1S2

Організатори події зазначили: «О 18:00 в цей день запрошуємо усіх активних жителів на соціальний флеш-моб як перфоманс у формі інтерактивної гри, що має довести – ти маєш вплив на суспільство, частина цілого формує ціле». Детальніше: https://goo.gl/hwxzL6. Участь – безкоштовна.

18 липня, понеділок

18:00-19:10 – підготовка та реалізація проектів: «Досвід та рекомендації від команди Інституту міста»; «Як перетворити свою ідею у повноцінний проект, де шукати фінансування та як виглядає процес реалізації проекту на прикладах проектів Інституту міста». Лектор – Анастасія Загайна.

19:20-21:00 – майстерня «Спільнокошту»: краудфандинг як інструмент взаємодії зі спільнотою та посилення проектів. приклади успішних рішень для міста, фондованих «Спільнокоштом», поради та надбання. Лектори – Ольга Логвиновська та Ден Бортніков. Місце: «Медіатека», кінозал. Реєстрація: http://goo.gl/forms/ML1wDeZc25NbHRVO2

Вартість: «плати, скільки хочеш» («paywhatyouwant») – учасники мають змогу самостійно оцінити вартість отриманих знань».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:48 7 червня 2020 р.

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

Міська комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня розглянула результати роботи моніторингових груп щодо дотримання підприємцями та мешканцями карантинних обмежень. Через виявлені порушення вирішено призупинити діяльність двох закладів.

Рубрика: Ситуації

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації