167 тисяч сімей на Львівщині отримують субсидію готівкою

13:48 19 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

8805 сімей на Львівщині одержують субсидію в безготівковій формі.

Про це, як повідомили у вівторок, 19 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповів сьогодні під час селекторної наради під головуванням віце-прем’єр-міністра Павла Розенка заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів, який також уточнив: «На Львівщині у безготівковій формі  субсидію отримують 8805 домогосподарств, є ще певні моменти, які необхідно врегулювати, субсидіанти повинні бути підключені до  мобільного зв’язку. Щодо виплати у готівковій формі  то 167 тисяч сімей отримують такі виплати».

Натомість міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив: «Львівська область серед лідерів щодо кількості опрацьованих заяв на призначення субсидій. Станом на 15 березня по Україні опрацьовано 43% заяв на призначення субсидій що подані після 1 січня 2019 року. Найкраще налагоджена робота у Полтавській області, де опрацьовано 90% заяв, Івано-Франківській та Київській – 69%,  Львівській – 62%».

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу