16 квітня на Львівщині – навчальне оповіщення населення

10:05 14 квітня 2014 р.


Фото: muoz.cv.ua

Як повідомляє у понеділок прес-служба ЛОДА, почувши електросирени, слід негайно увімкнути гучномовці на 1-му каналі проводового радіомовлення й налаштувати радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, а телевізори – на «12 канал».

Прес-служба облдержадміністрації повідомляє сьогодні, 14 квітня, що з метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення 16 квітня в період з 14.40 до 15-ї години департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту. Зокрема, будуть увімкнені електросирени – сигнал цивільного захисту «Увага всім!».

Почувши його, слід негайно увімкнути гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштувати радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, а телеприймачі – на 12 канал Львівської обласної державної телерадіокомпанії, й слухати подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення – навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Відтак населення повинне зберігати спокій.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу