16 квітня на Львівщині – навчальне оповіщення населення

10:05 14 квітня 2014 р.


Фото: muoz.cv.ua

Як повідомляє у понеділок прес-служба ЛОДА, почувши електросирени, слід негайно увімкнути гучномовці на 1-му каналі проводового радіомовлення й налаштувати радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, а телевізори – на «12 канал».

Прес-служба облдержадміністрації повідомляє сьогодні, 14 квітня, що з метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення 16 квітня в період з 14.40 до 15-ї години департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту. Зокрема, будуть увімкнені електросирени – сигнал цивільного захисту «Увага всім!».

Почувши його, слід негайно увімкнути гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштувати радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, а телеприймачі – на 12 канал Львівської обласної державної телерадіокомпанії, й слухати подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення – навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Відтак населення повинне зберігати спокій.

dailylviv.com

До теми

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

13:43 29 листопада 2021 р.

У Львові створили кризовий центр реагування на надзвичайні ситуації

Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний відвідав Львівський університет безпеки життєдіяльності. На базі навчального закладу облаштовують кризовий центр або ж Центр управління моніторингу та координації сил, залучені під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу