16 будинків у Львові не отримують гарячу воду, – ЛМР

10:10 11 липня 2017 р.

У міськраді пояснили: «Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на теплових мережах».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 11 липня, що «Львівтеплоенерго» не постачає гарячу воду 16 будинкам. У ЛМР пояснили: «Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на теплових мережах».

Зокрема, п’ять будинків на вулиці Пасічній (№22, №38, №42, №54 та №58) не отримують гарячу воду через заміну трубопроводу. Завершити роботи й відновити подачу гарячої води планують там до 12 липня.

Чотири будинки на вулицях Зеленій (№115) і Керченській (№13а, №17а та №19а) не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вулиці Зелена, 111а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують иам до 15 липня.

Шість будинків на вулмцях Студентській (№2), Коциловського (№20 та №28), Братуня (№3) і Родини Крушельницьких (№3 та №5) не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вулиці Братуня, 9. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують тас до 15 липня.

Будинок №8 на вулиці Угорській не отримує гарячу воду через заміну на теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там 13 липня.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу