12 львівських патрульних отримали сертифікати ЄС

17:00 27 липня 2017 р.


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Консультативна місія ЄС в Україні передасть патрульним 50 принтерів для винесення постанов.

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили сьогодні, 27 липня, що дванадцятьом її працівникам вручили сертифікати за успішне проходження тренінгу «Новітні технології та безпека дорожнього руху», а також пояснили: «За підтримки консультативної місії Європейського Союзу 12 патрульних Львова пройшли триденний курс з безпеки на дорозі, а також використання технологій для підвищення якості роботи інспектора».

«Особливу увагу приділили безпеці на дітей на дорозі. Консультативна місія ЄС в Україні здійснює проекти для сприяння реформуванню правоохоронної системи України, а також запроваджує масштабну програму тренінгів для правоохоронців, метою якої є зміцнення та підвищення особистої ефективності та цінності працівників поліції», – поінформували також в управлінні патрульної поліції Львова

А сертифікований інспектор Роман Кліщ розповів: «Нам розказали та передали свій досвід у сфері забезпечення дорожнього руху. Особлива увага приділялася особистій безпеці патрульного. Всю інформацію, яку ми здобули на цих тренінгах ми в свою чергу передамо нашим колегам по службі».

«Крім цього, в рамках курсу консультативної місії Європейського Союзу патрульним передадуть 50 принтерів для винесення постанов. Досвід європейських країн показав, що час винесення постанов скорочується за рахунок автоматизації процесу, що в свою чергу економить час як порушника так і інспектора патрульної поліції», – повідомили також на сторінці управління патрульної поліції Львова інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

18:53 7 грудня 2021 р.

70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і мороз

Волонтери Львова, які опікуються безпритульними котами та собаками, звернулися до керівництва ЛКП «Лев» з проханням скасувати карантин у закладі або перенести його на теплішу пору року.

Рубрика: Ситуації

17:51 7 грудня 2021 р.

У Львівській МТГ у 2021 році від чадного газу загинуло 5 осіб

Зокрема, з початку 2021 року у Львівській міській територіальній громаді зафіксовано 52 випадки отруєння чадним газом, постраждало 120 людей, сталося 5 смертельних випадків. За аналогічний період 2020 року у місті Львові було зафіксовано 45 випадків отруєння, постраждала 101 людина, було 4 смертельні випадки.

Рубрика: Ситуації

17:45 7 грудня 2021 р.

На Львівщині - штормове попередження: туман і ожеледиця

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по території Львівської області та місту Львову до кінця доби 7 грудня із збереженням вночі та вранці 8 грудня туман, видимістю 200 – 500 м, ожеледь.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу