1136 сімей у Львові отримали муніципальні субсидії, – ЛМР

16:15 26 лютого 2019 р.

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин
Фото: city-adm.lviv.ua

У січні 2019 року 1136 сім’ям у Львові нарахували муніципальні субсидії на загальну суму 451,6 тисячі гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 26 лютого: «Окрім субсидій, які фінансуються з державного бюджету, на міському рівні у Львові діють також муніципальні субсидії. Їх призначають окремим категоріям громадян, які отримують житлову субсидію. Торік муніципальні субсидії отримували 1430 сімей, в цьому році – уже 1136 сімей».

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин пояснив: ««Люди, які найбільш незабезпечені, за рішенням комісії, можуть мати право на отримання муніципальної субсидії. Така субсидія передбачає, що місто сплачує за мешканця обов’язковий платіж, який він би мав сплачувати. Наприклад, якщо в сім’ї є люди з інвалідністю, діти-сироти тощо, і якщо в них рахунок за комунальні послуги приходив, до прикладу, дві тисячі гривень, і їм субсидія покривала 1,5 тисячі гривень, то оцю решту 500 гривень оплачувала програма муніципальних субсидій».

«Муніципальну субсидію у Львові можуть окремі категорії громадян. Це ветерани УПА – учасники бойових дій УПА та особи з інвалідністю війни УПА; малолітні політичні в’язні сталінських таборів; вдови політичних в’язнів, осіб з інвалідністю війни УПА, учасників бойових дій УПА; сім’ї, у яких зареєстровані та проживає двоє і більше осіб з інвалідністю; особи з інвалідністю по зору першої та другої груп; одинокі особи з інвалідністю 1 або 2 груп загального захворювання та 3 групи, які мають висновок психіатричної медико-соціальної експертної комісії; діти-сироти», – поінформували також у ЛМР.

«На підставі рішень комісій з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій при районних адміністраціях, у 2018 році призначено муніципальні субсидії 1430 сім’ям на загальну суму 3327,1 тисячі гривень. У січні 2019 року 1136 сім’ям нараховано муніципальні субсидії на загальну суму 451,6 тисячі гривень», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу