11 дітей втопилися в Україні в червні

12:40 14 червня 2017 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні, 14 червня: «З початку літнього оздоровчого періоду поліція зафіксувала дев’ять трагічних випадків, коли у наслідок необережного поводження на воді загинули 11 дітей».

Голова Національної поліції України Сергій Князєв звернув сьогодні, 14 червня увагу співгромадян на необхідність дотримання правил безпечної поведінки на воді. Він також наголосив, що батьки повинні контролювати місцеперебування своїх дітей та не залишати їх без уваги.

Очільник Нацполіції підкреслив.«11 дитячих життів за два тижні. Такі жахливі наслідки літнього відпочинку на воді. Цієї трагедії можна було б уникнути, якби дорослі були поруч».

Як розповів начальник управління превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Андрій Лабунь, сьогодні поліція тісно співпрацює з громадськими організаціями, державними установами та адміністраціями, де діти перебувають на літньому відпочинку. Основною метою такої взаємодії є  попередження фактів травмування дітей під час відпочинку, а також їх безпечного перебування поряд з відкритими водоймищами.

Андрій Лабунь зазначив: «Поводження дітей на воді залишається досить актуальним питанням. Ми маємо трагічні випадки, коли  безпосередньо діти є жертвами бездоглядності самих батьків».

Про це повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі МВС, де також закликають батьків більше приділяти уваги безпеці дітей під час їхнього відпочинку та перебування біля води.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу