103 726 львів’ян проголосували за проєкти Громадського бюджету

12:34 18 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львів’яни встановили новий рекорд голосування за проєкти Громадського бюджету, перевищивши його вп’ятеро.

Про це повідомили в понеділок, 18 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що проєкти-переможці будуть реалізовані у 2020 році за кошти міського бюджету.

У міськраді нагадали, що Громадський бюджет – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який мешканець міста може подати проєкт, пов’язаний із покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проєкт реалізують в рамках бюджету міста.

Як інформував «ЩЛ», львів’яни голосували за 191 проєкт Громадського бюджету.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:30 11 грудня 2019 р.

Тролейбусний маршрут № 22 продовжать

На початку 2020 року тролейбусний маршрут № 22 буде продовжено до автовокзалу, що на вул. Стрийській. Також на маршруті буде повністю оновлено рухомий склад — на цей маршрут вийде перша партія нових тролейбусів «Електрон».

Рубрика: Ситуації

18:00 11 грудня 2019 р.

У Львові представили проєкт забудови

У Львові відбулося в межах рамках громадського обговорення громадське слухання проєкту детального плану території у районі вулиць Соняшникової й Сихівської та залізничної колії.

Рубрика: Ситуації