102 956 сімей у Львові отримують житлову субсидію, – ЛМР

11:54 12 липня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Станом на липень житлову субсидію призначено для майже 103 тисяч сімей у Львові».

У Львівській міськраді повідомили в середу, 12 липня: «Станом на 1 липня 2017 року житлову субсидію на наступний термін (з 1 травня 2017 року до 30 квітня 2018 року) призначено для 102 956 домогосподарств. Суми призначеної субсидії за травень та червень 2017 року будуть відображені у квитанціях за червень, які надійдуть від надавачів житлово-комунальних послуг у липні».

«Управління соціального захисту Львівської міської ради нагадує, що субсидія призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням і розраховується: на опалювальний сезон – з 1 жовтня до 30 квітня; на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня. А для того, щоб автоматично перепризначити субсидію, необхідна інформація про доходи мешканців за чотири квартали до моменту звернення», – поінформували також у міськраді.

В управлінні соціального захисту ЛМР нагадали: «Якщо Ви отримували субсидію в опалювальний період 2016-2017 років або зверталися за призначенням субсидії протягом 2017 року, навіть якщо розмір призначеної субсидії становить 0.00 гривень, з початком опалювального сезону Вам буде проведено перерахунок розміру субсидії в автоматичному режимі. Тобто не потрібно заповнювати та подавати повторно заяву і декларацію. Усі необхідні дані для проведення перерахунку є в районних відділах управління соціального захисту населення».

«У разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний строк не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує особу. Якщо впродовждвох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, тобто з 1 травня 2017 року», – поінформували також у міськраді.

«Для отримання детальнішої інформації щодо призначення субсидії, слід звертатись до районних відділів соціального захисту Львова. Контактні телефони: Галицького районного відділу соціального захисту – 261-44-50; Личаківського – 235-71-62; Залізничного – 295-82-28; Франківськ ого – 237-50-81; Шевченківського – 252-28-40; Сихівськ ого – 254-64-80», – нагадали також у міськраді.

«Прийом мешканців у «Єдиних приймальнях» проводиться у понеділок – з 13.00 до 19.00, у вівторок, середу й четвер – з 8.00 до 19.00. Записатись на прийом в режимі он-лайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний», – поінформували також у міськраді.

«Понад 18 тисяч ощадливих субсидіантів у Львові отримають відшкодування за зекономлені електроенергію та газ. Для того, щоби отримати ці кошти, вони мають до 1 вересня звернутися до відділу соціального захисту і написати заяву, де вказати спосіб отримання цих коштів – або на банківський рахунок, або на поштове відділення», – повідомили також сьогодні, 12 липня, у Львівській міськраді.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу