10 пожеж торфу виникли в липні на Львівщині

11:00 19 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації закликають дотримуватися правил пожежної безпеки.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 19 липня: «З початку липня на території Львівської області зареєстровано 10 небезпечних подій, пов’язаних із займанням торфу на площі 2,09 га. Загалом, кількість торф’яних пожеж зафіксованих з початку 2017 року на території області (48 пожеж загальною площею 5,79 га) зросла у порівнянні до аналогічного періоду у 2016 році (18 випадків загальною площею 0,6 га). «Основна кількість випадків загоряння торфу – в сільській місцевості. Дуже часто торф’яні пожежі відбуваються саме від необережного поводження з вогнем. Більш того, у спекотну літню пору можливість самозапалювання торфу тільки зростає. Цьому дуже сприяє людський фактор (недопалки, багаття в лісі тощо), а також природні фактори на кшталт грози з блискавками», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Торф’яні пожежі важко піддаються гасінню та створюють дискомфорт населенню. Ліквідацію торф'яних пожеж найчастіше ускладнюють важко доступність районів гасіння і віддаленість їх від джерел водопостачання, що призводить до значних матеріальних витрат та вимагає додаткового залучення людських ресурсів та спеціальної техніки. Крім того, серйозні проблеми під час тушіння подібних пожеж завдає той факт, що торф’яники здатні горіти навіть під час суттєвих опадів», – розповіли також в облдержадміністрації.

«У департаменті з питань цивільного захисту Львівській облдержадміністрації закликають мешканців області не залишати без нагляду розпалені вогнища та бути обережними у поводженні з відкритим вогнем. При виявленні місця загоряння торфу слід повідомляти до ДСНС за телефоном 101», – повідомили також сьогодні, 19 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу