1 серпня призупинить свою роботу завод «Енергія», який приймає сміття зі Львова

17:55 14 липня 2016 р.


Фото: ukranews.com

Відновлення роботи заводу «Енергія» запланували на 1 вересня, а прийом відходів для забезпечення пуску розпочнеться з 25-27 серпня (залежить від виконання робіт у бункері).

Київський сміттєспалювальний завод «Енергія» має намір призупинити прийом сміття з 1 серпня через виконання планових ремонтних робіт. Про це повідомила прес-секретаря заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелєєва – Юлія Грамотна. За її словами, «орієнтовно завод припиняє прийом сміття з 1 серпня».

При цьому зупинка заводу на плановий ремонт планується з 15 серпня. Зокрема на «Енергії» проводитимуть основні роботи, які неможливо виконати при працюючому обладнанні: ремонт бункера прийому відходів з заміною дренажної системи бункера, ремонт каналізації, заміна трубопроводу безперервної продувки котлів та гідрозатвори деаераторів, ревізія арматури на паропроводах котлах.

Паралельно будуть виконуватися роботи з капітального ремонту котла електрофільтра №3 і димової труби. Відновлення роботи заводу заплановано на 1 вересня, прийом відходів для забезпечення пуску почнеться з 25-27 серпня (залежить від виконання робіт у бункері).

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, на сайті інформаційної агенції «Українські новини».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу