1 серпня призупинить свою роботу завод «Енергія», який приймає сміття зі Львова

17:55 14 липня 2016 р.

  • 1


Фото: ukranews.com

Відновлення роботи заводу «Енергія» запланували на 1 вересня, а прийом відходів для забезпечення пуску розпочнеться з 25-27 серпня (залежить від виконання робіт у бункері).

Київський сміттєспалювальний завод «Енергія» має намір призупинити прийом сміття з 1 серпня через виконання планових ремонтних робіт. Про це повідомила прес-секретаря заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелєєва – Юлія Грамотна. За її словами, «орієнтовно завод припиняє прийом сміття з 1 серпня».

При цьому зупинка заводу на плановий ремонт планується з 15 серпня. Зокрема на «Енергії» проводитимуть основні роботи, які неможливо виконати при працюючому обладнанні: ремонт бункера прийому відходів з заміною дренажної системи бункера, ремонт каналізації, заміна трубопроводу безперервної продувки котлів та гідрозатвори деаераторів, ревізія арматури на паропроводах котлах.

Паралельно будуть виконуватися роботи з капітального ремонту котла електрофільтра №3 і димової труби. Відновлення роботи заводу заплановано на 1 вересня, прийом відходів для забезпечення пуску почнеться з 25-27 серпня (залежить від виконання робіт у бункері).

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, на сайті інформаційної агенції «Українські новини».

dailylviv.com

Коментарі(1)

dasha

18:21 30 жовтня 2016 р.

Відповісти

Децентралізація підвищує вимоги до професіоналізму посадовців місцевого самоврядування, адже ресурси та повноваження пропорційно збільшуються. Чи впораються місцеві очільники з викликами? Впораються, бо підвищують свій рівень і вчаться. Ось живий приклад - Школа місцевого самоврядування DESPRO. Так що "зрада" відміняється. Прорвемося! http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1742

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу