1 листопада у Львові курсуватимуть до кладовищ більше автобусів і тролейбусів
13:15 31 жовтня 2017 р.
Фото: lvivzaet.in.ua
У міськраді запевнили: «У День усіх святих і поминання померлих у Львові посилять роботу громадського транспорту, який курсує до міських кладовищ».
У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 31 жовтня: «У зв’язку зі збільшенням кількості пасажирів, які прямуватимуть до міських кладовищ 1 листопада, під час поминальних днів, та з метою полегшення доїзду громадян до місць поховань їх родичів та близьких, внесено зміни до руху громадського транспорту, який курсує до міських кладовищ».
Керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика розповів: «У вівторок, 1 листопада, буде збільшено кількість автобусів на маршруті №55, який курсує до Голосківського кладовища, до чотирьох одиниць. Маршрут №38 буде продовжено до Сихівського кладовища. Також буде збільшено кількість тролейбусів №11 (площа Петрушевича – Сихівське кладовище) до чотирьох одиниць.Усі автобуси на цих маршрутах курсуватимуть, відповідно до затвердженого розкладу руху».
Про це поінформували сьогодні, 31 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
