1 липня внесуть зміни в рух потягу Львів-Вроцлав

15:45 29 червня 2016 р.


Фото: unn.com.ua

На станції Дембиця пасажири здійснюватимуть пересадку в автобус до Перемишля.

«Через закриття руху на ділянці Дембиця – Сендишув-Малопольски на початку липня передбачені зміни у русі поїзда №35/36 Львів – Вроцлав, Варшава» – повідомили в прес-службі Укрзалізниці, де також розповіли подробиці:

«При відправленні зі станції Львів 1 та 2 липня, на станції Перемишль пасажири здійснюватимуть пересадку на автобус, який курсуватиме від Перемишля до Дембиці. автобус курсуватиме без зупинок, отже проїзні документи до станцій Перемишль, Засане, Пшеворськ, Ланьцут, Сендишув Малопольски не будуть у продажу. Зі станції Дембиця пасажири продовжуватимуть поїздку поїздом ІС 3600/3601 (склад ПКП Інтерсіті) у спальних вагонах: пасажири вагону №1 займають місця у вагоні №21, вагону №2 – у вагоні №22. За пасажиром зберігається нумерація та категорія місця згідно із оформленою плацкартою.

Таким же чином 1 та 2 липня буде відбуватись подорож пасажирів зі станцій Варшава або Вроцлав чи до Львова. Вони подорожуватимуть поїздом № 1326 або № 6300 ПКП Інтерсіті у вагонах №21 та №22.

На станції Дембиця пасажири здійснюватимуть пересадку в автобус до Перемишля. Зі станції Перемишль пасажири продовжать поїздку поїздом № 35/36 у спальних вагонах №1 та №2 із збереженням нумерації та категорії місця згідно із оформленою плацкартою».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу