Золото на міжнародних змаганнях здобула велосипедистка зі Львівщини (відео)

14:32 17 квітня 2023 р.

Напередодні Великодня титулована велосипедистка Олена Старікова потішила українських прихильників велоспорту новою перемогою.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

У суботу, 15 квітня, на міжнародних трекових змаганнях у Генті вона виборола золото у спринті. У фінальному заїзді Олена випередила спортсменку з Франції.

26-річна Олена Старікова – спортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Збройних сил України. Велосипедистка має найвище звання – Заслужений майстер спорту України.

На Олімпійських Іграх у Токіо в індивідуальному жіночому спринті спортсменка фінішувала другою. Велосипедистка також стала четвертою у фінальному заїзді гонки кейрін. У 2021 році Олена виборола срібло на чемпіонаті Європи з велоспорту у дисципліні кейрін. Раніше атлетка також стала чемпіонкою Європи. Дізнатись більше про спортивний шлях Олени можна в епізоді фільму управління молоді та спорту Львівської ОВА «На межі».

Олена Старікова, велогонниця Львівської школи вищої спортмайстерності, здобула золото в Лізі чемпіонів