Зливи затопили «Арену Львів»

22:00 17 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/oleh.nemchinov

Держсекретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов оприлюднив відео й фото, якими продемонстрував плачевну ситуацію на стадіоні «Арену Львів».

Олег Немчінов повідомив у понеділок, 17 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Ще десяти років не минуло з введенням в експлуатацію першої черги ДП «Арена Львів», а друга черга, яка є невід'ємною частиною стадіону, демонструє «якість» виконаних, але не прийнятих замовником будівельних робіт, дуже негативно впливає на життя стадіону! На фото і відео – наслідки двох злив 16 та 17 червня 2019 року».

Держсекретар Мінмолодьспорту також зазначив: «Мінмолодьспорт передбачило у 2019-му бюджетному році кошти на ремонт деформаційних швів, через які і затікає вода, але, у зв'язку з потребою введення експлуатації нового газону, ми змушені були перерозподілити ці видатки на агрономічні послуги та закупку реагентів. Переконаний, що ми знайдемо ще резерви, аби допомогти стадіону не перетворитись на експромтбасейн і виконати такий ремонтні роботи! У правоохоронні органи щодо «якості робіт» звертались ще у 2013 році».

dailylviv.com

До теми

17:42 28 листопада 2020 р.

Львівський Рух вистояв в Олександрії

Після цієї нічиєї львівська команда залишилася на останньому місці турнірної таблиці УПЛ. Безвиграшна серія "Руху" триває одинадцять матчів.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу