Завтра олімпійський чемпіон Олександр Петрів відкриє унікальну виставку «спортивних писанок»

12:35 6 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у вівторок, 7 квітня, о 14:00 у державному університеті фізичної культури на вулиці Костюшка, 11 відбудеться відкриття виставки конкурсних робіт «Олімпійська писанка-2015».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«У вівторок, 7 квітня, о 14:00 годині у Львівському державному університеті фізичної культури (вулиця Костюшка, 11, читальна зала, другий поверх) відбудеться відкриття виставки конкурсних робіт «Олімпійська писанка-2015», яку відкриє олімпійський чемпіон з кульової стрільби, львів’янин Олександр Петрів. Проект проходить під гаслом: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті». Керівник проекту Іванна Литвинець розповіла з цього приводу:

«Відкриє цьогорічну виставку олімпійський чемпіон з кульової стрільби, львів’янин Олександр Петрів, який у колегії журі разом із професійними митцями обиратиме переможців. На виставці буде представлено близько 100 найрізноманітніших робіт, від традиційних до особливо креативних.

Основна ідея конкурсу полягає у поєднанні елементів української писанки зі спортивною тематикою. Самі ж підходи до вибору техніки та компонування візерунків не обмежувалися.

Конкурс об’єднав юних і талановитих митців із різних куточків України. Його географія дуже простора. Зокрема Львівська, Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська області. Очікуємо роботи з Дніпропетровської та Миколаївської областей». 

Переглянути експозицію можуть всі охочі. Виставка триватиме з 7 квітня до 24 квітня 2015 р. 21 квітня відбудеться програма із нагородження переможців, насичена різними цікавинками конкурсу. Організатори: громадська організація «Школа Великих українців» та культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури. 

Партнери проекту: управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, Студентська рада Львова та GOODzyk production. Контактна особа: Іванна Литвинець, електронна адреса: ivanella@ukr.net, тел.: 093-440-59-60». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу