Захисника стрийської «Скали» намагалися підкупити

20:40 14 лютого 2017 р.

Невідомі зателефонували до футболіста й запропонували «здати» матч із рівненським «Вересом» за винагороду, проте він відмовився.

Про це повідомили сьогодні, 14 лютого, в інтернет-виданні «Футбол 24», де також поінформували: «Аномальні за величиною ставки були зафіксовані на біржі «betfair» на товариський матч команд першої ліги «Верес» і «Скала», який відбувся 14 лютого. Всього на матч на біржі «betfair» поставлено 134 тисячі євро, з них майже 94 тисячі – на перемогу «Вереса».

І хоч рівняни поступалися в рахунку після першого тайму з рахунком 0:2, проте після перерви все-таки здобули вольову перемогу – 4:2. А про те, чи чесно домоглися цього, нехай читачі «Щоденного Львова» самі дійдуть висновку, переглянувши відеотрансляцію матчу: