Львів’ян запрошують у «Школу молодого самурая»

21:42 16 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Анастасії Кміть в інтернет-мережі «Facebook»

Зі 16 травня до 30 червня на вулиці Свенціцького триватиме навчально-тренувальний курс для дітей віком 14-16 років під назвою «Школа молодого самурая».

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Цільовими категоріями для залучення до таких тренувань є діти з родин зі складним матеріальним становищем, діти учасників АТО, діти з сімей внутрішньо переміщених осіб а також інші, які бажають взяти участь в проекті. Заняття зі самооборони проходитимуть на базі СЗШ №27 на вулиці Свенціцького 15.

Тренерами під час курсу будуть виступати інструктори та старші учні «Академії Айкібудзюцу» з багаторічним досвідом викладання. Наприкінці тренувального курсу відбудеться спортивно-тренувальний наметовий табір у селі Пилипець у Закарпатській області. 

Тренування зі самооборони будуть побудовані з урахуванням особливостей самозахисту на вулиці у різних умовах і включатимуть такі елементи, як постановка ударної техніки, робота від різних типів захватів, робота в стійці та партері, блоки від різних типів ударів, робота від двох противників, теоретичні аспекти самооборони. Програма тренувань включатиме елементи айкідо, бразильського та японського джиу-джитсу, рукопашного бою.

Заняття будуть проводитися тричі на тиждень (у понеділок, середу й п’ятницю). Тривалість заняття – 1,5 години. Розмір групи – 20 осіб. Організатори: ГО «Академія Айкібудзюцу» та ГО «Інститут суспільних ініціатив» за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини