Винниківський «Рух» втретє зіграв унічию

19:12 9 вересня 2017 р.

Капітан винниківчан Григорій Баранець зрівнює рахунок

Матч 11-го туру чемпіонату України з футболу в першій лізі в Кременчуку між тамтешнім «Кремінем» і винниківським «Рух» завершився в суботу, 9 вересня, з рахунком 1:1.

На сайті інформаційній службі винниківського «Руху» повідомили під час онлайн-трансляції сьогоднішнього матчу на «Кремінь-Арені»:

«Рух»: 29. Олександр Ільющенков, 21. Володимир Заставний, 4. Ігор Дуць, 8. Василь Білий, 5 Андрій Маркович, 32. Микола Буй, 99. Назар Вербний, 95. Юрій Ткачук, 47. Максим Грисьо, 22. Григорій Баранець (капітан), 94. Віктор Хомченко. Головний тренер: Володимир Мазяр.

Запасні: 33. Юрій Шевчук, 3. Андрій Гурський, 88. Іван Білий, 16. Борис Баранець, 30. Юрій Копина, 48. Олександр Чепелюк, 20. Святослав Зубар.

«Кремінь»: 1. Андрій Олійник, 2. Богдан Бичков, 4. Ілля Ходуля, 21. Сергій Ченбай, 16. Олександр Горват, 3. Владислав Піскун (капітан), 13. Сергій Вовкодав, 11. Сергій Степанчук, 8. Богдан Боровський, 7. Максим Богданов, 22. Владислав Авраменко. Головний тренер: Сергій Ященко.

Запасні: 30. Віталій Онопко, 6. Дмитро Ентін, 19. Олександр Квачов, 5. Артем Прошенко, 10. Ваґе Саркісян, 15. Дмитро Тертишний, 17. Іван Янаков.

Головний арбітр – Вадим Запрутняк з Ужгорода. Його асистенти – Володимир Дорошенко з Житомира та Володимир Коротін із Києва. Четвертий арбітр – місцевий – Олександр Садовий із Кременчука. Спостерігач арбітражу і директор матчу – Сергій Возняк із селища міського типу Березанка Миколаївської області.

До Кременчука команда Володимира Мазяра приїхала з кадровими втратами. На жаль, з різних причин жовто-чорним у цій грі не зможуть допомогти Євген Лозовий, Святослав Козловський, Володимир Бідловський, Юрій Фоменко, Володимир Макар та Олександр Дяченко.

1 хвилина. Гра розпочалась.

2 хвилина. Вже у дебюті зустрічі винниківчани подали з кутового, Григорій Баранець своєю передачею знайшов Василя Білого, але центральний захисник пробив вище воріт.

3 хвилина. Господарі відповіли небезпечним навісом у штрафний маданчик «Руху», Ільющенков.

4 хвилина. Хороша нагода у винниківської команди, здалеку пробив Вербний, воротар Олійник відбив м'яча, першим на добиванні опинився Грисьо, який, здавалося, переграв воротаря але спрямувати круглого у сітку йому завадили і захисники і голкіпер, лише кутовий а міг бути гол.

11 хвилина. Ініцативою володіє «Рух», спроби атак гостей набагато перспективніші. Нагадаємо, що матч проходить на штучному газоні «Кремінь-Арені», який створює додаткові незручності для технічних футболістів.

15 хвилина. Відразу кілька атак провели футболісти «Руху». У штрафному майданчику «Кременя» спекотно, але гостям бракує влучного завершального удару.

16 хвилина.1:0. Захопившись атаками, «Рух» несподівано пропустив контровипад. Після проходу правим флангом Авраменка і його націленої передачі у воротарський майданчик Степанчук виявився першим на м'ячі і спрямував його у сітку.

22 хвилина. Удар Ткачука з дальної дистанції заблокували захисники «Кремееня» і шкіряний став легим здобутком Олійника.

23 хвилина. Жовта картка Марковичу за фол проти суперника недалеко від власного штрафного майданчика.

24 хвилина. Після навісу зі штрафного повітряну боротьбу виграв Піскун, але ударом головою у ворота не влучив.

26 хвилина. Григорій Баранець завдяки індивідуальним діям заробив штрафний удар, який пробив Василь Білий воротар Олійник відбив шкіряного з нижнього кута, проте першим на добиванні опинився той же Баранець, Григорій знову зіграв технічно, підібрав під себе м'яч і капітан господарів Піскун збив Григорія Баранця з ніг. Очевидний пенальті.

27 хвилина. Гол! 1-1. Григорій Баранець з позначки холоднокровно обіграв голкіпера суперників.

38 хвилина. Грисьо, виправивши свою ж помилку, промчав лівим флангом і віддав передачу на Хомченка, той небезпечно прострілив, на дальній штанзі круглий портрапив до Буя, у Миколи не вийшов ні удар, ні простріл.

40 хвилина. Чудовий слаломний прохід від Григорія Баранця, який за рахунок індивідуальної майстерності увірвався у штрафний майданчик, далі круглого отримав Буй, змістившись дещо в центр, сильно пробив по воротах, голкіпер господарів відверто врятував, після чого захисник з-під ногои Хомченка вибив м'яч на кутовий.

45 хвилина. Активний Грисьо віддав пас невтомному Григорію Баранцю,той ефектно п'ятою вивів на ударну позицію Ткачука, який пробив у нижній кут і знову врятував воротар «Кременя».

45 + 1 хвилина. Арбітр Вадим Запрутняк дає свисток на перерву.

46 хвилина. Другий тайм розпочався.

50 хвилина. Досить активно розпочали другу частину зустрічі господарі поля і навіть вимагали пенальті, хоча підстав для цього не було.

53 хвилина. Замість дебютанта Юрія Ткачука на полі з'явився його тезка Копина.

54 хвилина. Заміна і у «Кременя» замість Богданова – Тертишний.

58 хвилина. Голкіпер господарів Олійник отримав жовту карту за розмови. Тим часом винниківчани перехопили ініцативу, подали серію кутових, які наразі успіху не принесли.

60 хвилина. Велика кількість навісів у штрафний майданчик зварешилася тим, що круглий потрапив до Копини який з-замеж штрафного майданчика воротар відбив м'яча.

63 хвилина. Команди обмінялися небезпечними моментами. У «Руху» на ударній позицій був Хомченко.

66 хвилина. Дуже хорошу нагоду невикористав Грисьо, півзахисник вийшов практично один на один з воротарем, але той прочитав задум Максима і вчасно вийшов з воріт і у такий спосіб невілював загрозу.

69 хвилина. Після передачі з лівого флангу на дальній стійці за мяч боролися Маркович і Степанчук, обидва впали на газон. Арбітр чомусь вирішив призначити пенальті.

70 хвилина. Ільющенков! До 11-метрової позначки пдійшов Боровський і пробив у правий від воротаря нижній кут – голкіпер «Руху» витягнув шкіярного здійснивши прекрасний сейв!

75 хвилина. Замість Грися на поле вийшов Борис Баранець.

76 хвилина. Ще одна заміна у «Русі» Хомченка замінив Зубар. Володимир Мазяр вирішив освіжити лінію атаки.

78 хвилина. Заміна у господарів. Замість Степанчука-Янаков.

79 хвилина. Григорій Баранець цілив у нижній кут, Олійник зрегував.

80 хвилина. Прохід правим флангом Бичкова і гострілий простріли у воротарський майданчик -захисники «Руху» ліквідували загрозу.

85 хвилина. Ваге Саркісян отриав жовту карту за фол проти Ігоря Дуця. Після цього Маркович увійшов у штрафний майданчик і впав, арбітр у цьому епізоді нічого не побачив.

88 хвилина. Замість Піскуна вийшов Прошенко.

90 хвилина. Арбітр компенсував до основного часу чотири хвлини.

90 + 1 хвилина. Заміна у «Русі» замість Григорія Баранця вийшов Олександр Чепелюк.

90 + 2 хвилина.Ще одна заміна у винниківчан. Гурський вийшов на поле замість Копини.

90 + 3 хвилина. Замість Авраменка вийшов Квачов.

90 + 4 хвилина. Кінцівка гри минула в атаках «Руху» на вістрі атаки був Борис Баранець, який боровся з воротарем, але голкіпер вдало зіграв на виході.

90 + 5 хвилина.Звучить фінальний свисток. «Кремінь» та «Рух» розписали нічию 1:1.

До теми

19:38 2 грудня 2020 р.

Ексчемпіон світу з боксу Андрій Котельник зголосився у позаштатні радники голови ЛОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький погодився і вручив Андрію Котельнику посвідчення позаштатного радника з питань молоді, спорту і туризму.

Рубрика: Спорт

19:48 1 грудня 2020 р.

Манько замінила Майбороду на стадіоні Арена Львів

Сьогодні, 1 грудня, заступник міністра молоді та спорту Сергій Симонов та керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як представили колективу державного підприємства «Арена Львів» нового директора - Ольгу Манько.

17:42 28 листопада 2020 р.

Львівський Рух вистояв в Олександрії

Після цієї нічиєї львівська команда залишилася на останньому місці турнірної таблиці УПЛ. Безвиграшна серія "Руху" триває одинадцять матчів.