Володимир Ветошко зі Львівщини виборов бронзу чемпіонату Європи зі шахів серед юнаків

11:50 18 липня 2016 р.

• 0

Українська дівоча команда здобула в словенському місті Цельс звання чемпіонок Європи.

«У словенському місті Цельс завершився командний чемпіонат Європи зі шахів 2016 року серед юнаків та дівчат віком до 18 років», – повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«За першість у турнірі юнаків змагалися 12 команд, у змаганнях дівчат – 14. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами, юнацьку збірну України представляли Володимир Ветошко (Городок Львівської області), Михайло Білоус, Владислав Бахмацький, Юрій Крикун, Юля Осьмак і Олена Мартинкова. Відмінно виступила українська дівоча команда, яка здобула звання чемпіонок Європи.

Обидві переможниці внесли у скарбничку команди України по 5,5 очок (5 перемог, одна нічия, одна поразка). Друге місце посіла команда Польщі «А», а третє – команда Польщі «В».

Юнаки фінішували третіми. Кращими були тільки команди Ізраїлю та Угорщини. Впевнений виступ українських шахістів у Словенії дозволив їм покращити особисті міжнародні рейтинги.

Щодо представника Львівщини Володимира Ветошка – його рейтинг становитиме 2438 пунктів. До виконання норми міжнародного гросмейстера йому залишилося набрати 62 пункти».