Відкриття авіамодельного чемпіонату світу відбудеться у Львові

13:28 19 липня 2017 р.


Фото: afanasy.biz

Змагання в класі радіокерованих метальних моделей стартують 23 липня на спеціально обладнаному майданчику на Жовківщині.

У Львівській ОДА повідомили сьогодні, 19 липня: «На Жовківщині вперше в Україні відбудеться чемпіонат світу з авіамодельного спорту. Ці офіційні представницькі змагання в класі радіокерованих метальних моделей стартують 23 липня на спеціально обладнаному майданчику у селі Великий Дорошів».

«Участь у чемпіонаті візьмуть 127 учасників із 33 країн світу. За словами начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрія Майбороди, цей чемпіонат – прецедент в історії українського авіамодельного спорту, адже настільки масштабний у цій галузі захід на Львівщині проведуть вперше», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Організатор змагань – Федерація авіамодельного спорту України. Чемпіонат проводитиметься за підтримки Міжнародної федерації авіаційного спорту та міністерства молоді та спорту України, Львівської обласної державної адміністрації і Жовківської районної державної адміністрації», – повідомили також у Львівській ОДА.

«21-22 липня розпочнуться міжнародні змагання «Vladimir’s Model Cup», які є етапом Кубка світу та «Eurotour Contest 2017». Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 23 липня, о 19.00, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку у Львові», – анонсували також в облдержадміністрації.

«22 раунди чемпіонату світу – це довгий п’ятиденний марафон, під час якого спортсмени зосереджені та економлять свої сили. Найбільш яскрава боротьба за звання чемпіона світу розгорнеться під час фіналів 29 липня, де 12 найкращих пілотів та восьмеро юніорів з усього світу розкриють усі таємниці та випробують свої вдачу», – поінформували також у Львівській ОДА.

«Чемпіонат світу – це також командна боротьба, де країну представляють троє дорослих пілотів і стільки ж юніорів. Збірна команда України-2017 є одним із фаворитів цьогорічного чемпіонатуУправління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу