Ветерани львівських «Карпат» зіграли з волонтерами й воїнами

12:35 4 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: fckarpaty.com

«Карпати» вже традиційно провели товариський матч, приурочений до Дня волонтера та Дня збройних сил.

Рік тому, за сприяння тренера Богдана Стронціцького та волонтера Василя Корпана, такий поєдинок відбувся вперше. Цього року команда волонтерів та бійців із передової повернулася на заміську базу «Карпат» у Брюховичах, щоб знову помірятися силами з іменитими гравцями.

Розпочалося дійство зі спільного фото гравців з прапором України. А зі звуком стартового свистка команди ринули в бій. Місце у воротах «зелено-білих» цьогоріч довірили сину колишнього кіпера «левів» Олегу Стронціцькому, який зараз тренує юніорів, а сам Богдан Едуардович вийшов у якості польового гравця.

Серед футболістів на полі з'явилися й колишні тренери юніорів Андрій Тлумак та Андрій Сапуга, які тепер тренують «Волинь». А серед глядачів був Артем Федецький.

Незважаючи на вік футболістів, гра видалась активна та динамічна. Лише у першому таймі, тривалістю 30 хвилин, було забито сім м'ячів, два з яких – в активі екс-воротаря «Карпат» Андрія Тлумака. А закінчився поєдинок бойовою нічиєю: кожна із команд забила по шість голів.

Богдан Стронціцький зазначив: «Сьогодні рівно рік, як ми зіграли перший матч. Плануємо проводити такі зустрічі щорічно».

Натомість Андрій Тлумак зауважив: «Зважаючи на ситуацію в країні, такі матчі потрібно проводити, бо вони об’єднують».

Насамкінець волонтери та воїни АТО пригостили карпатівців польовим кулішем, зміцнивши їхню дружбу поза футбольним полем. Про це повідомили в інформаційному центрі ФК «Карпати».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів