Ветерани Львівщини привезли зі США 12 медалей

12:40 16 березня 2024 р.

Фото до новини

На змаганнях у Лас-Вегасі львів’яни поповнили скарбничку збірної України дванадцятьма медалями – шістьма золотими, двома срібними та чотирма бронзовими.

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація, пише DailyLviv.com. Змагання з адаптивних видів спорту для поранених військовослужбовців United States Air Force and Marine Corps Trials завершилися у Лас-Вегасі. 

«Нагадаємо, що серед тридцяти українців у складі збірної України виступали і четверо представників Львівщини: військовослужбовці ЗСУ Олександр Катаула, Юрій Брель та Герман Золотарьов, а також військовослужбовець НГУ Ігор Бутенко», – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Національна збірна команда України виборола 76 медалей, з них 43 золотих, 19 срібних і 14 бронзових. Найбільше медалей наші атлети здобули з плавання та веслування.

Львів’яни поповнили скарбничку збірної України дванадцятьма медалями - 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзові:

Олександр Катаула – володар золотої медалі зі стрільби з лука в командному розряді та срібної в індивідуальному.

Юрій Брель здобув «золото» у складі команди волейболу сидячи, дві золоті медалі з веслування на тренажерах (одна і чотири хвилини греблі) та дві бронзові медалі у плаванні (плавання на 50 м на спині і 50 м брасом).

Ігор Бутенко завоював срібну медаль у пауерліфтингу (вагова категорія 107 кг) та бронзову нагороду з веслування на тренажерах (чотири хвилини греблі).

Герман Золотарьов – дві золоті медалі у бігу на дистанціях 1500 м і 800 м та «бронзу» з веслування на тренажерах (одна хвилина греблі).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів