Ветерани «Карпат» зіграли для збору коштів воїнам товариський матч

11:15 29 грудня 2016 р.


Фото: fckarpaty.lviv.ua

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський запевнив, що перемогла дружба.

Ветерани львівських «Карпат» і випускники львівського училища Олімпійського резерву 1989 року спільно організували та провели товариський матч, щоб зібрати кошти для підтримки воїнів України, які захищають кордони країни на сході від російського агресора.   Одним з ініціаторів такої акції виступив Ігор Баїк, який два роки провів в АТО та безпосередньо брав участь у воєнних діях на сході України.

Зібрані кошти будуть витрачені на допомогу воїнам АТО, які знаходяться на Світлодарській дузі. Акцію підтримали, зокрема, головні тренери ФК «Олександрія» і ФК «Миколаїв» – відповідно, Володимир Шаран та Руслан Забранський, які, попри далеку відстань, змогли відвідати товариський матч та внести свою допомогу у зборі коштів.  

Долучилися до цього матчу і відомі карпатівці – Богдан Стронціцький, Роман Гнатів, Володимир Уштан, Микола Лапко, Микола Сич, Ярослав Гринишин, а також Євген Михайлів, Юрій Вірт, Ярослав Дмитрасевич і львівський боксер Андрій Котельник. Організатором цього заходу виступив старший тренер молодіжної команди «Карпати» U-21 Олександр Чижевський, який розповів: «Ідея виникла спонтанно, а тому часу, щоб максимально поширити цю інформацію, було обмаль. Звичайно, хотілось, аби якомога більше людей прийшло та залучилось до цієї ініціативи. Дуже вдячний всім, хто організовував, підтримував та відвідав цю акцію. Як для першого разу, все пройшло на досить високому рівні. Плануємо й надалі проводити подібні матчі, адже захисникам нашої країни та нашого спокою вкрай необхідна допомога й підтримка кожного. Як закінчився матч? Результат не суттєвий, перемогла дружба».

Про це повідомили в інформаційному центрі ФК «Карпати».

dailylviv.com

До теми

11:02 14 грудня 2020 р.

Домашні матчі національної збірної у відборі на чемпіонат світу можуть відбутися у Львові

Матчі Україна - Фінляндія та Україна - Казахстан, які заплановані на 2021 рік, можуть відбутись на «Арені Львів». Відповідну пропозицію висунув очільник Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу