Веломарафон Львівська сотка-2021 - це 100 км за 10 годин (відеотрансляція)

11:57 12 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові на площі Ринок стартували щорічні любительські змагання у форматі марафону, що проходять навколо Львова – «Львівська Сотка-2021». Організатором змагань уже традиційно є Львівський велоклуб.

Наймасовіші велозмагання у Західній Україні зібрали тисячу учасників з різних куточків України та з-за кордону. Учасники веломарафону повинні подолати 100 км за ліміт - 10 годин. До участі у марафоні допустили учасників на різноманітних велосипедах: шосейних, гірських, міських, гібридах, трекових та інших. Усіх учасників, які вклались у ліміт, на фініші нагородять заохочувальними призами. Крім того, призами нагороджують трійку тих, хто першими проходить всю дистанцію, і тих, хто першими проходить проміжний «гірський» фініш. Нагородження відбувається окремо в чоловічій і жіночій категоріях.

Під час руху велоколони вулицями Львова можливі незначні затримки у русі громадського транспорту. У зв’язку з проведенням веломарафону «Львівська Сотка-2021» рух автомобілів на вулицях Незалежності України та Курортній в смт. Брюховичі буде закритий з 10.00 год. до 18.30 год.

Веломарафон Львівська сотка-2021: рух на двох вулицях у Брюховичах буде закритий

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу