Веломарафон Львівська сотка-2021 - це 100 км за 10 годин (відеотрансляція)

11:57 12 червня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні у Львові на площі Ринок стартували щорічні любительські змагання у форматі марафону, що проходять навколо Львова – «Львівська Сотка-2021». Організатором змагань уже традиційно є Львівський велоклуб.

Наймасовіші велозмагання у Західній Україні зібрали тисячу учасників з різних куточків України та з-за кордону. Учасники веломарафону повинні подолати 100 км за ліміт - 10 годин. До участі у марафоні допустили учасників на різноманітних велосипедах: шосейних, гірських, міських, гібридах, трекових та інших. Усіх учасників, які вклались у ліміт, на фініші нагородять заохочувальними призами. Крім того, призами нагороджують трійку тих, хто першими проходить всю дистанцію, і тих, хто першими проходить проміжний «гірський» фініш. Нагородження відбувається окремо в чоловічій і жіночій категоріях.

Під час руху велоколони вулицями Львова можливі незначні затримки у русі громадського транспорту. У зв’язку з проведенням веломарафону «Львівська Сотка-2021» рух автомобілів на вулицях Незалежності України та Курортній в смт. Брюховичі буде закритий з 10.00 год. до 18.30 год.

Веломарафон Львівська сотка-2021: рух на двох вулицях у Брюховичах буде закритий

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів