Веломарафон Львівська сотка-2021: рух на двох вулицях у Брюховичах буде закритий

11:39 10 червня 2021 р.

Фото до новини

У суботу, 12 червня, відбудуться щорічні любительські змагання у форматі марафону, що проходять навколо Львова – «Львівська сотка-2021». Організатором змагань уже традиційно є Львівський велоклуб.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Наймасовіші велозмагання у Західній Україні зберуть тисячу учасників з різних куточків України та з-за кордону. Учасники веломарафону повинні подолати 100 км за ліміт у 10 годин. До участі у марафоні допускаються учасники на різноманітних велосипедах: шосейних, гірських, міських, гібридах, трекових та інших.

Усіх учасників, які вклались у ліміт, на фініші нагороджують заохочувальними призами. Крім того, призами нагороджують трійку тих, хто першими проходить всю дистанцію, та тих, хто першими проходить проміжний «гірський» фініш. Нагородження відбувається окремо в чоловічій та жіночій категоріях.

Традиційно подія починається із реєстрації учасників на площі Ринок. Урочистий старт відбудеться у самому серці Львова о 10.20 год. Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, в час руху велоколони вулицям Львова можливі незначні затримки у русі громадського транспорту. Мешканців міста просять вибачити за тимчасові незручності.

Спортивний старт – 11.00 год. з села Сокільники.

Додамо, у зв’язку з проведенням веломарафону «Львівська Сотка 2021» рух автомобілів на вулицях Незалежності України та Курортній в смт. Брюховичі буде закритий з 10.00 год. до 18.30 год.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів