Василь Піта у Львові встановив рекорд Гіннеса зі стрітліфтингу

23:11 8 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Спортивний захід був благодійним, гроші збирали на закупівлю дронів.

Про це повідомляє Суспільне, пише Dailylviv.com.

Мешканець Львівщини Василь Піта встановив рекорд Гіннеса зі стрітліфтингу. 

Василь Піта займається спортом професійно упродовж 6,5 років. У Львові він встановлював два рекорди для "Книги рекордів Гіннеса" та два національні. На рекорди Василь підіймав ще і додаткову вагу.

Два досягнення для "Книги рекордів Гіннеса" — це підтягування із вагою 45 та 37 кілограмів за хвилину. Для рекорду спортсмен мав підтягнутись не менше, ніж 53 разів. Для встановлення рекорду є дві спроби.

"Очікував, що буде складно, два рекорди Гіннеса, які задавали найкращі спортсмени цього світу, і робити їх буквально за пів години — видовище не з простих. Я готувався", — розповів Василь Піта.

Представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський, каже, що не пригадує спортсмена в Україні, який б за раз намагався встановити чотири рекорди.

"Щоби людина, принаймні на моїй пам'яті за такий короткий період часу запланувала побити один Гіннеса, встановити інший, і ще два всеукраїнські, такого я не пам'ятаю", — говорить Павло Горішевський.

У підсумку один із рекордів Гіннеса на 45 кілограмів Василь повторив, і ще один встановив. Та встановив і два національні рекорди.

У спортивного заходу була і благодійна мета — зібрати гроші для одного із бойових спецпідрозділів — "Drone SOF", для закупівлі дронів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів