Ультрас львівських «Карпат» підтримали головного тренера

11:55 3 вересня 2019 р.

Фото до новини


Фото: fckarpaty.com.ua

Ультрас львівських «Карпат» оприлюднили звернення до власника клубу Петра Димінського і виконавчого директора Ростислава Ящишина.

В опублікованому на сайті фанів і вболівальників «Карпат» зверненні зазначено:

«У зв'язку з появою в інтернеті інсайдерської інформації про плани керівництва клубу стосовно відставки чинного головного тренера команди та бажанням укласти контракт із абсолютно посередніми фахівцями із досвідом роботи в клубах зі сумнівною репутацією, ми – лідери всіх активних угруповань та колективів фанатів львівських «Карпат» – вважаємо за потрібне заявити про свою повну підтримку нинішньому головному тренеру команди, патріоту львівського футболу Олександру Чижевському.

Не бачимо жодних підстав для цієї відставки – команда, зібрана на ходу, яка не мала змоги пройти повноцінні збори, доукомплектована вже по ходу чемпіонату, на цей момент завдяки самовідданій праці тренерів перетворилася в боєздатну, згуртовану одною ціллю одиницю, і прогрес команди є очевидний.

Ми категорично проти будь-яких закулісних інтриг, які вніс в життя клубу один одіозний футбольний агент, а персоні запропонованої кандидатури хочемо нагадати про існування такого поняття, як «тренерська етика» і неприпустимість ставати на «живе» місце, підсиджуючи свого колегу по тренерському цеху.

Сподіваємося на розуміння з боку всіх причетних до цієї ситуації та на їхню зацікавленість в стабільності та успіхові нашого рідного клубу».

Як інформував «Щоденний Львів», «Карпати» вже на початку сезону можуть змінити головного тренера – ним може стати Роман Санжар.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів