УАФ заявила про трьох кандидатів на посаду головного тренера збірної України

20:49 9 серпня 2021 р.

Фото до новини

Перемовини проведуть Сергій Ребров, Мирон Маркевич, Олексій Михайличенко.

Сьогодні учасники виконкому УАФ розглянули низку робочих питань, серед яких був і вибір тренерського штабу збірної України. Члени виконкому обговорили підсумки п’ятирічної роботи штабу Андрія Шевченка, а також можливі кандидатури на посаду головного тренера національної команди, інформує офіційний сайт УАФ.

Про це повідомляє Футбол24, пише Dailylviv.com.

Адміністрації та Комітету національних збірних було доручено провести перемовини з потенційними кандидатами на посаду головного тренера збірної України та у термін до 12 серпня 2021 року проінформувати виконком УАФ про їхні підсумки. 

Головним претендентом на посаду вважався Сергій Ребров, однак сьогодні стало відомо про певні розбіжності з Аль-Айном  “Ребров отримав згоду від Аль-Айна, але потім все змінилось”: Циганик – про крісло тренера збірної України , якому належить контракт фахівця. Серед альтернатив також називають Мирона Маркевича та Олексія Михайличенка.

Найближчі матчі збірної України відбудуться на початку вересня, тому у нового тренера залишиться менше місяця на підготовку.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини