У Львові розпочалися уроки в «Школі самозахисту»

11:20 3 лютого 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у клубі «КросФіт» на вулиці Корольова, 10 розпочалися тренування «Школи самозахисту», які триватимуть до 27 лютого. На заняття запрошуються школярі від 12 років.

У прес-службі ЛМР повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що в Дитячих клубах Личаківського району Львова уроки в «Школі самозахисту». У повідомленні також конкретизують:

«Дитячі клуби Личаківського району організовують «Школу самозахисту». Тренування розпочалися цього тижня й триватимуть до 27 лютого в клубі «КросФіт» (вул. Корольова, 10).

На заняття запрошуються школярі від 12 років.  «Школа самозахисту» ділиться на чотири  етапи, кожен з яких має конкретні завдання:  

1. вправи на загальний фізичний розвиток: розвиток сили, витривалості, швидкості, спритності, координації, гнучкості; 

2. Техніки ударів, двохударні  комбінації; 

3. Техніки захисту: блоки, ухили, підставки. 

4. Прийоми самозахисту у кризових ситуаціях. 

Заняття відбуваються щопонеділка, середи та п’ятниці. Тренування  проводить  майстер  спорту  України з карате Андрій Мокринчук.

Заняття – безплатні. Керівник Дитячих клубів Личаківського району Оксана Серафин повідомила також:

«Навики самозахисту зараз актуальні як ніколи. Ми організовуємо такі тренування для дітей, щоб допомогти їм сформувати базові навики самозахисту, навчити контролювати свої емоції, відчуття та вміння керувати ними у кризовій ситуації. Адже основа самозахисту це, насамперед, самому залишитися цілим і неушкодженим, а не зашкодити комусь». 

Більше інформації про «Школу самозахисту» можна отримати за номером телефону 098-955-44-64. Також в клубі «КросФіт» працює тренажерний зал для підлітків та молоді». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів