У Львові змагатимуться за Кубок п’ятиразового чемпіона України з авторалі (відео)

19:45 13 червня 2015 р.

  • 0


Фото: Андрій Поліковський / iPress.ua

Особливі нагороди чекають жінок-автомобілістів.

Упродовж трьох днів у Львові відбуватиметься автомобільний фестиваль «Leopolis Grand Prix 2015», який цього року приурочений до 85-ї річниці перших кільцевих автоперегонів. У програмі фестивалю – багато різноманітних акцій: виставки-презентації класичних автомобілів у парку культури імені Богдана Хмельницького та на площі Ринок, ретро-парад центральними вулицями міста, конкурс авторетроелеганції, інформує Львівська міська рада. 

За інформацією  організаторів, запрошені з різних куточків України та закордону власники антикварних українських «Запорожців ЗАЗ-965» змагатимуться за кубок п’ятиразового чемпіона України з авторалі – Василя Ростоцького. Спеціальні нагороди передбачено для жінок-автомобілістів.  Планували, що в заході візьме участь близько 70 екіпажів-учасників з-за кордону (Польща, Литва, Білорусь) та понад 70 екіпажів-учасників з України.

За словами організаторів, проведуть також конференцію представників авто-ретро-спільнот з України з метою створення єдиних засад авто-ретро-руху в Україні. Організатори зазначають також:

«Бажання відновити історичні перегони були в багатьох амбітних українців та солідних  авто організацій, проте, ані Українська автомобільна Федерація, ані найстаріший в Україні Галицький автоклуб не змогли перейти від теорії до практики. Ініціативу в свої руки взяв Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК».

Починаючи з 2000 року, клуб провів вже шість повномасштабних шоу-змагань «Львівським трикутником» із залученням закордонних ретро-автомобілів – у 2000, 2006, 2010, 2011, 2012  та 2013 роках. У 2014 році, у зв’язку з проведенням АТО, повномасштабні перегони не відбувалися.

Замість них була організована виставка авто, під час якої збирали кошти для потреб бійців АТО і спільний проїзд учасників «Львівським трикутником». Ми переконалися, що при підтримці місцевої влади у Львові, можливо забезпечити проведення періодичного фестивалю на вищому рівні.

Перегони на трасі «Львівський трикутник» викликають неабияке зацікавлення серед автомобілістів з європейських ретро-клубів. Шоу-перегони 2013 року визнано багатьма учасниками з Польщі та Литви найкращими у Європі».

Мета заходу – проведення циклічних змагань за правилами Міжнародної Федерації класичних авто (FIVA) та внесення їх у міжнародний перелік офіційних заходів у Європі.

Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» став ініціатором створення Комітету класичних автомобілів  у структурі Автомобільній Федерації України.  Організатори зазначають, що Україна – одна з небагатьох держав Європи не репрезентована у Міжнародній Федерації класичних автомобілів («Federation Internationale Vehicules Anсiens»), тому успішне проведення у Львові Міжнародного фестивалю класичних автомобілів «Леополіс Гран Прі» та участь у аналогічних акціях за кордоном дозволять «прорубати вікно в Європу» й іншим українським містам та клубам. 

У 2013 році Кубок Львівського фестивалю ретро-автомобілів здобули поляки.

Про це повідомили сьогодні, 13 червня, на сайті київського інтернет-видання «iPress.ua».

Як інформував «ЩЛ», 13-14 червня у Львові традиційно пройде автомобільний фестиваль «Leopolis Grand Prix 2015», який цього року приурочений до 85-ї річниці перших кільцевих автоперегонів у в нашому місті, зокрема, в суботу більше ста старовинних машин змагалися за перше місце у перегонах на історичній трасі «Львівський трикутник».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 14 березня 2020 р.

«Львів» прийматиме «Карпати» без уболівальників

Матч 23-го чемпілнату України з футболу серед клубів прем’єр-ліги, в якому «Львів» прийматиме в суботу, 14 березня, на стадіоні «Україна» львівські «Карпати», відбудеться без глядачів і журналістів – за винятком представників офіційного телетранслятора!

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу