У Львові завершився чемпіонат України зі швидких шахів і блискавичної гри

09:25 1 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У готелі «Волтер» змагалися 16 міжнародних гросмейстерів.

28-30 липня на Львові відбувся чемпіонат України зі швидких шахів і блискавичної гри (чоловіки, жінки). Шахові поєдинки відбувалися в приміщенні львівського готелю «Волтер».

Участь у змаганнях серед чоловіків взяли 104 учасники, серед яких 10 міжнародних гросмейстерів, 13 міжнародних майстрів, 11 майстрів ФІДЕ, 12 майстрів спорту України. Звання чемпіонки України серед жінок виборювали 30 учасниць, серед яких шестеро міжнародних гросмейстерів, двоє міжнародних майстри, п’ять майстрів ФІДЕ й шестеро майстрів спорту України.

Змагання пройшли під егідою Міністерства молоді та спорту України, всеукраїнської та обласної федерацій шахів за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Головний суддя змагань – арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров (Львів); головний секретар змагань – арбітр ФІДЕ Олег Товчига (Київ),суддя-організатор – Назар Фірман (Львів).

Чемпіонами України 2015 року виявилися івано-франківський шахіст Володимир Онищук, який святкував подвійну перемогу у змаганнях зі швидких шахів та блискавичній грі серед чоловіків, а також гросмейстер з Тернополя Ольга Калініна (швидкі шахи) й Анастасія Рахмангулова з Миколаєва (блискавичні шахи) серед жінок.

Переможців та призерів чемпіонату України 2015 року зі швидких шахів і блискавичної гри вітали голова обласної федерацій шахів Тарас Керницький, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, представники федерації шахів України Олег Товчига та Назар Фірман.

Успішно виступили в цих національних шахових змаганнях й представники шахової школи Львівщини. Зокрема, львів’янин Юрій Вовк виявився бронзовим призером у змаганнях за програмою швидких шахів серед чоловіків, Наталія Букса (Львів) здобула срібну медаль з блискавичних шахів серед жінок, Віта Криворучко зі Львова та Мар’яна Гуда з Моршина посіли друге та третє місця у швидких шахах серед жінок.

Чемпіони, призери та їхні персональні тренери нагороджені дипломами, медалями Міністерства молоді та спорту України, федерації шахів України та сувенірними подарунками від Львівської обласної шахової федерації.

Чемпіони та призери чемпіонату України 2015 року зі швидких шахів і блискавичної гри:

Швидкі шахи

Чоловіки

1 місце – Володимир Онищук

2 місце – Ельдар Гасанов

3 місце – Юрій Вовк

Жінки

1 місце – Ольга Калініна

2 місце – Віта Криворучко

3 місце – Мар’яна Гуда

Блискавичні шахи

Чоловіки

1 місце – Володимир Онищук

2 місце – Станіслав Богданович

3 місце – Віталій Савук

Жінки

1 місце – Анастасія Рахмангулова

2 місце – Наталія Букса

3 місце – Олена Васіна

Варто зазначити, що 2 липня у Львові у цьому ж ігровому залі готелю «Волтер» розпочнуться поєдинки півфіналу чемпіонату України з класичних шахів серед чоловіків

Програма змагань півфіналу чемпіонату України з класичних шахів серед чоловіків, 1-9 липня 2015 року

1 липня – приїзд, реєстрація учасників;

2- 4 липня - 1-3 змагальні тури;

5 липня - 4-5 змагальні тури;

6-9 липня - 6-9 змагальні тури.

При цьому спортсмени, котрі посядуть 1-5 місця у львівському півфіналі, отримують право взяти участь у фіналі чемпіонату України з шахів серед чоловіків 2015 року.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:55 7 грудня 2021 р.

Львівський атлет став чемпіоном країни з плавання

Мешканець міста Лева, Лукашев Георгій, якому нещодавно виповнилося сімнадцять років, посів найвищу сходинку чемпіонату України з плавання, який розпочався третього грудня в місті Дніпро.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу