У Львові завершилися змагання нацгвардійців

14:15 11 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Перше місце на першості Західного оперативного територіального об’єднання НГУ виборола команда Калинівського полку, друге – 2-ї Галицької бригади, третє – Львівського полку.

«У Львові відбулися змагання на першість Західного оперативного територіального об’єднання Національної гвардії України з військово-прикладного семиборства», – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі НГУ, де також розповіли подробиці:

«Упродовж чотирьох днів змагалися за призові місця п’ятдесят спортсменів з десяти збірних команд військових частин Національної гвардії України, розташованих в Західних областях України. Перше місце виборола команда Калинівського полку оперативого призначення, друге – 2-ї Галицької бригади, третє – Львівського полку.

В особистій першості перше місце виборов військовослужбовець 2-ї Галицької бригади – старший солдат Вадим Гордюшин, друге місце зайняв представник Калинівського полку оперативного призначення – старший солдат Руслан Попов, трете місце посів прапорщик Сергій Княжин з військової частини 3043 з міста Нетішин. Солдат строкової служби Тарас Микитюк з розташованого у Золочеві у Львівській області Навчального центру Національної гвардії України, який вперше брав участь у змаганнях такого рівня, зазначив: «Задоволений умовами  та рівнем підготовки спортсменів: «Бажано якомога частіше змагатись, щоб бачити підготовку і досягнення суперників, випрацьовувати  майбутню ціль. Сподіваюсь, що такі змагання  будуть проводитись ще й на міжнародному рівні – це добра нагода підвищувати професійну підготовку, обмінюватись досвідом і допоможуть підняти Національну гвардію на високий рівень професійної та бойової підготовки».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу