У Львові завершились Спортивні ігри України з футзалу

12:00 12 липня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У фінальних змаганнях Спортивних ігор України з футзалу серед студентів коледжів і технікумів взяли участь понад 100 студентів з 12 регіонів України.

Про це повідомили в п’ятницю, 12 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Збірна Львівської області зупинилася за крок до п’єдесталу, поступившись у матчі за третє місце збірній коледжів Запорізької області з рахунком 3:4. Перше місце посіли футзалісти Івано-Франківської області, які у фіналі перемогли сумчан теж рахунком 4:3».

«Львівщину на змаганнях представляла збірна команда коледжів, сформована за підсумком обласних спортивних ігор. До складу збірної увійшли студенти Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету Олег Кудь, Назар Ткач та Максим Комарець, Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича Дмитро Дацків та Сподарик Роман, Львівського коледжу індустрії моди Київського національного університету технологій та дизайну Михайло Горошко, Дмитро Горошко, Олександр Юпин, Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України Ростислав Грицків та Байкенич Владислав та Юрій Хорош з Львівського коледжу телекомунікацій Національного університету «Львівська політехніка», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Змагання відбулися у спортивних комплексах Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені СтепанаГжицького та Львівського торговельно-економічного університету відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України на 2019 рік», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу