У Львові відзначили кращих спортсменів зимового сезону

15:48 10 квітня 2018 р.

  • 0
  • 963


Фото: loda.gov.ua

10 квітня на Львівщині відзначили з нагоди Міжнародного дня спорту спортсменів за підсумками зимового сезону 2017-2018 років.

Про це повідомили сьогодні, 10 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Серед кращих представників спорту області – команди хокейного клубу «Галицькі леви». Зі спортивними перемогами команди привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський».

Зокрема, чиновник запевнив: «Успіх і перемога – це те, що нам потрібно, ми повинні про це говорити і цим гордитися. Це і перемога наших команд і конкретних олімпійців. Надзвичайно важливими є ті речі, які ми разом робимо задля розвитку громад, районів та області в цілому. Для прикладу, завдяки реформи децентралізації минулоріч суттєво зросла державна підтримка місцевих громад. Спільними зусиллями ми зробимо нашу державу сильнішою. Гордимося тим, що ми є українці і пам’ятаймо, що ніхто за нас нашу державу не побудує».

«Серед гостей свята були почесні Олімпійці, призери, переможці світових та міжнародних змагань – Віра Передерій, Дмитро Грачов, Роман Бундз, Дмиро Мицак. Також, в межах заходу відбулись показові виступи фігуристів та майстер клас на льоду для дітей учасників АТО та переселенців», – поінформували у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:20 17 листопада 2018 р.

«Львів-Янтарочка» прийматиме у 1/4 фіналу Кубка України «Єдність-ШВСМ»

У суботу, 17 листопада, футбольний клуб «Львів-Янтарочка» прийматиме о 13:00 на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках «Єдність-ШВСМ» із Чернігівщини в 1/4 фіналу розіграшу Кубка України серед жіночих команд.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 303

12:00 16 листопада 2018 р.

Лучниця зі Львова здобула бронзову медаль чемпіонату світу серед військовослужбовців

Збірна команда Збройних Сил України брала з 11 до 16 листопада участь у першому чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі стрільби з лука в Тегерані.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 309