У Львові відкриють нові спортивні й дитячі майданчики

11:15 1 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Якісної спортивної інфраструктури у Львові стане більше.

Про це повідомили в четвер, 1 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідно до програми «Львів-2020», завдання міста – відновити спортивні зони біля кожної школи та в кожному мікрорайоні міста. Якісні спортивні поля вдень можуть використовувати для навчальних цілей заклади освіти, а ввечері – мешканці мікрорайону. Частину спортивних та дитячо-спортивних майданчиків уже облаштували, інші – ще в роботі».

«Роботи з облаштування дитячо-спортивних майданчиків вже завершено на вулицях Чорноморській, 12 (дитячий майданчик з гумовим покриттям, вартість робіт – 500 тисяч гривень), Ковельській, 67 (міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям, вартість робіт – 1,5 млн. гривень) і Хоткевича, 40-44 (майданчик для занять зі «Street Workout» та з вуличними тренажерами, вартість робіт – 785 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

«Частину робіт з ремонту дитячо-спортивних майданчиків виконує ЛКП «Спортресурс». Зараз у роботі об’єкти на вулицях Винниченка, 4 (скейт-майданчик, вартість робіт – 1,5 млн. гривень, відсоток виконання – 80%, баскетбольний майданчик з полівеніловим покриттям для гри у баскетбол з трибунами, вуличними тренажерами та зоною з шаховими столами, вартість робіт – 2,8 млн. гривень, відсоток виконання – 80%), Марка Вовчка, 3 (мультифункційний майданчик з резиновим покриттям для гри у футбол та баскетбол, вуличними тренажерами та зоною «Street Workout», вартість робіт – 2,4 млн. гривень, відсоток виконання – 90%), Медової Печери, 7-9 (міні-футбольний майданчик з штучним покриттям, вартість робіт – 1,9 млн. гривень, відсоток виконання – 60%) і Тракт Глинянський, 147-а (мультифункційний майданчик з поліуретановим покриттям, зоною для «Street Workout», вуличними тренажерами та біговою доріжкою з поліуретановим покриттям, вартість робіт – 4,9 млн. гривень, відсоток виконання – 20%)», – розповіли також у міськраді.

«У межах реалізації бюджету розвитку завершено роботи щодо 11 дитячих майданчиків. Щодо ще трьох тривають завершальні роботи. Розпочато будівельні роботи щодо трьох дитячих майданчиків. Ще стосовно шістьох об’єктах оголошено відкриті торги», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

09:25 20 вересня 2020 р.

Вперше зійшло сонце у Львові і над стадіоном Україна

Пісдя двох турів у друuій лізі чемпіонату України з футболу львівські "Карпати" посідають четверте місце з трьома очками: одна перемога, одна поразка, однакова кількість забитих і пропущених м'ячів 4-4.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу