У Львові відкрили майданчик для гри в петанк

14:10 23 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/andriy.moskalenko

Майданчик для гри в петанк на вулиці Винниченка коштував львів’янам 150 тисяч гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 23 квітня: «Цими вихідними у сквері «На Валах» відбулось відкриття спеціалізованої арени для гри в петанк. Проект є одним із учасників конкурсу на громадський бюджет Львова – восени 2016 року він здобув перемогу в категорії малих проектів».
«Особливість нової петанк-арени в тому, що майданчики були з нуля спроектовані і збудовані спеціально для гри в петанк, і відповідають нормам для прийому не тільки всеукраїнських, але і міжнародних турнірів. До кінця травня на майданчику встановлять трибуни для глядачів, у червні на цій території висадять нові рослини», – розповілитакож у міськраді.

«Згодом тут також встановлять освітлення та вуличні меблі. Загалом на реалізацію проекту було використано 150 тисяч гривень, проектні роботи виконав Інститут просторового розвитку, а підрядні роботи здійснило ТзОВ «Леопрестиж», – поінформували також у міськраді.

«Петанк – французька гра, яку зазвичай грають на твердому ґрунті або гравії. Умовами гри є стати на середину обмеженого кола кинути металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі. Нині у Львові грають три петанк-клуби, у яких приблизно 30 професійних гравців та 60-70 аматорів, які періодично грають. Особливістю та перевагою гри є доступність для різних вікових та соціальних груп, та відсутність необхідності спеціальної підготовки, щоб почати грати», – поінформували також у міськраді», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу