У Львові відбуватимуться міжнародні авторалі

11:48 27 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 27 липня, Львівська міська рада та Міжнародний організаційний комітет з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі, однієї з найпопулярніших дисциплін автоспорту, підписали меморандум про співпрацю у напрямі розвитку технічної культури та технічних видів спорту.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У рамках меморандуму, передбачаються підготовка та проведення заходів у сфері технічної культури, транспортних систем та технічних видів спорту, в першу чергу, – автомобільних».

Голова ініціативної групи Міжнародного організаційного комітету з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі, почесний президент ПЗМ Анджей Вітковський зазначив: «У Львові – дуже активний розвиток автоспорту, – каже,– Маємо також гарну традицію співпраці останніми роками. Я переконаний, що містам вдасться це реалізувати для задоволення мешканців та на радість всім прихильникам цього виду спорту. Думаю, що 27 липня увійде в історію автоспорту України».

Натомість директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда запевнила: «Ми тішимось, що ще в одній галузі будемо тісно співпрацювати з Польщею. Адже ми працюємо в різних напрямках, і, власне, розвиток автомобільного спорту буде ще однією спільною галуззю співпраці. Я щиро переконана, що вона буде плідною, результативною та успішною».

«Відтак, Львівська міська рада разом із Міжнародним організаційним комітетом з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі співпрацюватимуть за такими напрямами: спортивно-масова та культурно-дозвільна діяльність (фестивалі, конкурси, акції тощо); інформаційно-профорієнтаційна та інформаційно-роз'яснювальна діяльність, роботи з підвищення кваліфікації; культурно-просвітницька діяльність, роботи з розповсюдження передового вітчизняного і зарубіжного досвіду з технічної культури та технічних видів спорту, зокрема ,– з питань дорожнього руху та його безпеки (форуми, конференції, семінари, презентації, тренінги, круглі столи, дискусії тощо); роботи з відродження та осучаснення унікальних історичних традицій міста у сфері технічної культури та технічних видів спорту; сприяння збереженню унікальної історії та традицій усіх видів львівської техніки та транспорту, створення та функціонування тематичного музейно-виставкового простору; сприяння становленню і розвитку наукомісткого бізнесу та стартапів у сфері транспорту, технічної культури та технічних видів спорту, створення та функціонування тематичного технопарку та проведення бізнес-конференцій і автофорумів; роботи з популяризації технічної культури та технічних видів спорту серед дітей та молоді, організації змістовного дозвілля дітей та молоді», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини