У Львові відбудуться «Ігри героїв»

17:32 20 червня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 20 червня, на пленарному засіданні сесії ЛМР затвердили програму з організації та проведення «Ігор героїв», які відбудуться в червні 2019-го року у Львові.

Про це повідомили в четвер, 20 червня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Ігри героїв» – змагання з кросфіту, стронгмену, силового фітнесу і стрільби серед бійців з ампутаціями, пораненнями й іншими травмами. Основною метою програми з організації та проведення «Ігор героїв» є фінансова та організаційна підтримка проведення у червні «Ігор героїв», популяризація та поширення спортивного руху серед молоді, психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю у Львові із залученням широкої аудиторії учасників та глядачів.

Заступниця начальника управління молоді і спорту Ксенія Пилипів зазначила: «За результатами змагань буде визначено претендентів на участь у міжнародних змаганнях «Ігор героїв», які пройдуть у Канаді».

Своєю чергою, депутат Львівської міської ради Віталій Свінціцький розповів: «Ігри героїв» – традиційне змагання для воїнів АТО. Це дуже важливий захід для людей, які повернулись з пораненнями з війни. Вони демонструють свою силу духу і незламність. Це змагання  треба розглядати і в форматі спорту, бо перемагає найсильніший, і як важливу психологічну підтримку для воїнів. Адже участь беруть хлопці на візках, хто втратив на війні кінцівки. Вони показують високі результати, які мотивують ще й інших займатись спортом і виховувати в собі силу волі».

dailylviv.com

До теми

11:46 19 листопада 2020 р.

Львівський нацгвардієць за 3 години 26 хвилин під час марафону втратив 3 кілограми ваги і 1 см зросту

Інструктор з фізичної підготовки та спорту 2-ї Галицької бригади Нацгвардії України, старший сержант Руслан Гаджиєв подолав свій перший у житті марафон, пробігши 42 км 195 метрів.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу