У Львові відбудеться відкрите тренування десантників

09:30 24 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/revathardtotal

У вівторок, 24 липня, о 10:00 в кросфітзалі «Lviv gym Revat» на вулиці Жовківській, 22 розпочнеться відкрите тренування десантників, які братимуть участь в Другому всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства серед команд ДШВ ЗСУ.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Участь у тренуванні візьме команда 80-ї окремої десантно-штурмової бригади «Реват 80 ОДШБР». Перед початком тренування передбачений брифінг за участі тренерів команди «Реват 80 ОДШБР» Сергія Захарука, Юліана Череватого, началькика управління фізичної підготовки десантно-штурмових військ ЗСУ, підполковника Андрія Палагіна та начальника управління фізичної культури та спорту Романа Хім'яка».

«У неділю, 29 липня, у Львові відбудеться ІІ-й Всеукраїнський чемпіонат на здобуття титулу «Найбільш фізично підготовлена команда військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗСУ». Кращі бійці Десантно-штурмових військ змагатимуться на унікальній кросфіт-арені просто неба. Суддівський склад чемпіонату забезпечить Федерація функціонального багатоборства України. Вхід на чемпіонат – вільний. Початок реєстрації – о 14:00. Місце – площа перед пам'ятником Тарасові Шевченку», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини