У Львові відбудеться толока на стадіоні

10:30 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 1011


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

На вулиці Золотій пройде дитячий футбольний турнір «Кубок відроження «Торпедо».

На сторінці ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили в середу: «Друзі, є пропозиція зібратися у суботу 19 травня об 11:00 на стадіоні «Торпедо» на вулиці Золотій, 40а.  Йдемо з друзями, родичами чи просто самі».

У громадській організації «Варта 1» розповіли також: «Чому це треба? Що більше нас збереться на локації, то потужнішим буде меседж до влади про те, що «Торпедо» – має належати львів'янам. Бо зараз стадіон у приватних руках. Є пропозиція, щоб місто арену викупило для суспільних потреб. Це є чудовий об'єкт спортивної інфраструктури. З великою історією. Мусимо його відстояти, аби там не було новобуду».

У ГО «Варта 1» також розповіли: «Ми влаштуємо толоку (рукавиці й інвентар видамо на місці), а після подивимось дитячий футбольний турнір «Кубок відроження «Торпедо». Словом, виходимо трошки з Фейсбука і йдемо до стадіону. Деталі почуєте там. Чекаємо на вас!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:12 20 липня 2018 р.

ФК «Львів» презентував своїх новобранців

У п’ятницю, 20 липня, на «Арені Львів» відбулася передсезонна прес-конференція футбольного клубу «Львів» перед початком чемпіонату України серед команд прем’єр-ліги сезону 2018-2019 років.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 858

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу