У Львові відбудеться конкурс проектів спортивних заходів

17:15 4 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Конкурс проектів громадських організацій на фінансування спортивних заходів триватиме у Львові до 31 грудня 2018 року.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Для участі у конкурсі надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів громадські організації та ДЮСШ слід подати до 31 грудня 2018 року на ім’я начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики через Центр надання адміністративних послуг заповнену аплікаційну форму, де вказано не більше двох спортивних заходів, якщо громадська організація чи ДЮСШ культивує один вид спорту, або не більше трьох, якщо громадська організація чи ДЮСШ культивує два або більше видів спорту. Аплікаційні форми подаються громадською організацією чи ДЮСШ на участь у конкурсі.

Окрім того, треба подати копію установчого документа громадської організації чи ДЮСШ, завірену печаткою та підписом керівника організації чи директора ДЮСШ на кожній сторінці (за наявності печатки), а також копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. (але не давніше трьох років) Відповідальність за достовірність документів, які подані на розгляд, покладається на керівника громадської організації чи директора ДЮСШ.

Зразок аплікаційної форми та інших документів, необхідних для участі у конкурсі можна отримати, відправивши відповідний запит на електронну скриньку «sport.lmr@gmail.com» або завітавши в управління молоді та спорту (записати на flash-накопичувач) за адресою: Львів, площа Ринок, 1, кабінет 521 (п’ятий поверх). Телефон для довідок: (032) 297-58-74.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу