У Львові відбудеться конкурс проектів спортивних заходів | Новини Львова

У Львові відбудеться конкурс проектів спортивних заходів

17:15 4 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Конкурс проектів громадських організацій на фінансування спортивних заходів триватиме у Львові до 31 грудня 2018 року.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Для участі у конкурсі надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів громадські організації та ДЮСШ слід подати до 31 грудня 2018 року на ім’я начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики через Центр надання адміністративних послуг заповнену аплікаційну форму, де вказано не більше двох спортивних заходів, якщо громадська організація чи ДЮСШ культивує один вид спорту, або не більше трьох, якщо громадська організація чи ДЮСШ культивує два або більше видів спорту. Аплікаційні форми подаються громадською організацією чи ДЮСШ на участь у конкурсі.

Окрім того, треба подати копію установчого документа громадської організації чи ДЮСШ, завірену печаткою та підписом керівника організації чи директора ДЮСШ на кожній сторінці (за наявності печатки), а також копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. (але не давніше трьох років) Відповідальність за достовірність документів, які подані на розгляд, покладається на керівника громадської організації чи директора ДЮСШ.

Зразок аплікаційної форми та інших документів, необхідних для участі у конкурсі можна отримати, відправивши відповідний запит на електронну скриньку «sport.lmr@gmail.com» або завітавши в управління молоді та спорту (записати на flash-накопичувач) за адресою: Львів, площа Ринок, 1, кабінет 521 (п’ятий поверх). Телефон для довідок: (032) 297-58-74.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу