У Львові стартував Всеукраїнський велопробіг

14:45 6 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Упродовж двох тижнів зрячі й незрячі велосипедисти спільно відвідають вісім областей.

«Сьогодні зі Львова, з площі Ринок, стартував велопробіг за участю незрячих людей, який завершиться 22 серпня в Одесі», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж двох тижнів зрячі і незрячі велосипедисти відвідають вісім областей, подолають більше 1000 кілометрів українських доріг, поспілкуються з місцевими мешканцями, представниками влади і пресою. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Усіх людей Бог любить однаково. Ніхто не знає, яка кому доля написана. Важливо, щоб усі люди повноцінно жили та розвивались. Мені дуже приємно, що сьогодні стартує велопробіг, де велика кількість є незрячих і зрячих. Вони разом два тижні будуть подорожувати і доберуться до прекрасного міста Одеси». 

Як зазначають організатори велопробігу ГО «Інститут українських студій» та ГО «Генерація успішної дії», метою такого проекту є зламати стереотипи і показати, що незрячі люди – рівноправні члени суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору. А також – підштовхнути незрячих людей до активнішого життя.

Велопробіг підтримали Посольство США у Києві, управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, доброчинці та партнери».

dailylviv.com

До теми

13:56 26 січня 2022 р.

Львів'яни-лучники їдуть на чемпіонат Європи

У Львові завершився відбірковий навчально-тренувальний збір лучників, на якому визначили основний склад національної збірної команди України на чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу