У Львові стартував фінал чемпіонату України зі шахів (відео)

19:02 10 листопада 2014 р.


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 10 листопада, стартував фінал чемпіонату України з шахів, який триватиме до 22 листопада в готелі «Варшава» (село Малехів, вулиця Жовківська, 1).

У прес-службі ЛМР повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що сьогодні, 10 листопада, стартував фінал чемпіонату України з шахів, який триватиме до 22 листопада в готелі «Варшава» (село Малехів, вулиця Жовківська, 1). У повідомленні також конкретизують:

«У змаганнях візьмуть участь 22 учасники (12 чоловіків та 10 жінок). міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«В цьому залі давно не було так багато мудрих людей. Для мене це велика честь і я б хотів, щоб цей чемпіонат пройшов дуже якісно, на високому рівні і все, що потрібно від міста, ми забезпечимо.

Хочеться також, щоб за грою в шахи ви не забували про те, що у Львові є хороша кава та добра гастрономія, щоб усі гості, які приїжджають до Львова, отримали насолоду від нашого міста. Шахи – один з найулюбленіших видів спорту для Львова і ми маємо багато зробити для шахів в плані інфраструктури. Планів надзвичайно багато, але сподіваємось, що з Божою ласкою і з допомогою добрих людей, ті всі речі будуть реалізовані. Бажаю всім доброї гри та хороших перемог».

За словами організаторів, склад команд є найсильнішим в історії незалежної України, адже зібрав елітних гросмейстерів та лідерів українських шахістів. Серед персонально запрошених елітних гросмейстерів вперше за останні 10 років свою участь у фіналі підтвердив лідер українських шахістів Василь Іванчук (м. Львів). Також за першість позмагаються екс-чемпіон світу Руслан Пономарьов (м. Київ), олімпійські чемпіони Павло Ельянов (м. Харків), Олександр Моїсеєнко (м. Харків) та інші. Львів також представлятиме діючий чемпіон України Юрій Криворучко.

Серед жінок у змаганнях візьмуть участь міжнародні гросмейстери та майстри Музичук Марія (м. Львів), Музичук Анна (м. Львів), Ушеніна Анна (м. Харків), Жукова Наталя (м. Одеса) та інші. Президент Федерації шахів України Віктор Капустін зазначив:

«У Львові наших сучасних шахових гросмейстерів живе 20 усього за історію цього титулу, за історію шахів тут було більше 50 гросмейстерів. Хочу зазначити, що в цьому році Львів має відзначати 120-ти річчя першого професійного шахового турніру, який відбувся у 1894 році. На жаль, історія приховала точну дату турніру. Відомо, що влаштовував його львівський шаховий клуб, який фактично є школою всіх тих гросмейстерів які, створили шахову львівську школу, що є значним фундаментом шахової школи України».


Відео: Андрій Андрух / Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2022 р.

Козловський уже не фанат Порошенка

Очільник львівського футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський прокоментував конфлікт між п‘ятим президентом України Петром Порошенком і власником «Інгульця» Олександром Поворознюком на користь останнього.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу