У Львові «Шахтар» і «Металіст» зіграли внічию – 2:2

20:42 7 березня 2015 р.

Фото до новини

На стадіоні «Арена Львів» футболісти харківського «Металіста» удесятьох змогли зрівняти рахунок гри з донецьким «Шахтарем» у 16-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги – 2:2.

Як повідомляє Укрінформ, м'ячі забили Олексій Довгий (17-та хвилина)  і Володимир Прийомов (90+3) - у "Металіста"; Даріо Срна (45, з пенальті) та Луїс Адріано (72) - у донеччан. На 45-й хвилині з поля був вилучений харків'янин Дмитро Рижук.

Гол у доданий час 20-річного хавбека Сергія Гриня забезпечив перемогу маріупольському "Іллічівцю" над луганською "Зорею" - 2:1.

Рахунок у поєдинку, що пройшов на стадіоні "Метеор" у Дніпропетровську, на 8-й хвилині відкрив гравець "Іллічівця" Руслан Зубков. На 28-й хвилині грузинський легіонер Джаба Ліпартія зрівняв результат. Вирішальний м'яч Гринь забив на 90+4 хвилині. Тепер аутсайдер чемпіонату "Іллічівець" залишив останнє місце у турнірній таблиці.

У суботу також пройде гра на "Славутич-Арені" у Запоріжжі. Грають одноклубники - запорізький та донецький "Металурги" (19.30, "Футбол 1").

На неділю заплановано чотири поєдинки. О 14.00 донецький "Олімпік" та київське "Динамо" зустрінуться на столичному НСК "Олімпійський" ("Футбол 1"), а "Волинь" на "Авангарді" у Луцьку зіграє без глядачів з одеським "Чорноморцем" ("2+2").

Матч на стадіоні ім. Олексія Бутовського у Полтаві між "Ворсклою" та ужгородською "Говерлою" розпочнеться о 17.00 ("Футбол 1"). Заключне протистояння туру "Карпати" (Львів) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) о 19.30 транслюватиме телеканал "2+2".

Турнірне становище: "Динамо" - 39 очок (після 15-ти ігор), "Шахтар" - 35 (16), "Дніпро" - 31 (15), "Зоря" - 24 (16), "Металіст" - 23 (15), "Олімпік" - 22 (15), "Волинь" - 20 (15), "Ворскла" - 18 (15), "Чорноморець" - 16 (14), "Металург" (Д) - 15 (15), "Металург" (З) - 15 (15), "Говерла" - 9 (15), "Іллічівець" - 7 (16), "Карпати" - 5 (15).

"Карпати" позбавлені 9-ти турнірних очок згідно з рішенням КДК ФФУ.