У Львові розпочався масштабний півмарафон

09:55 10 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Під час Львівського півмарафону відбудеться «Family Run».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в неділю, 10 червня: «Сьогодні у Львові втретє відбувається масштабний міжнародний півмарафон «3rd Molokiya Lviv Half Marathon», участь у якому беруть майже 3000 бігунів з різних міст України та інших країн. Він організований компанією Run Ukraine за підтримки Львівської міської ради».

«Цього року Львівський півмарафон отримав найвищу оцінку – п’ять зірок – від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи», – розповіли також у міськраді.

«У програмі півмарафону заплановані три індивідуальні забіги на дистанціях 21,0975 кілометра, п’ять кілометрів і два кілометра. У 2018 році вперше пройде естафетний забіг: 1×10 км+1×11,0975 км «HeForShe Dnipro Half Marathon Relay» та 3×5 км + 1×6,0975 кілометра, який має назву «Under Armour Relay». Традиційно організатори півмарафону пропонують маленьким учасникам вийти на старти дитячих забігів – 1000, 500 та 100 метрів», – поінформували також у міськраді.

«Під час Львівського півмарафону вдруге відбудеться «Family Run», участь у якому може взяти сімейна команда у будь-якому складі, навіть батьки з маленькими дітлахами на руках та у візочках. На фініші кожен учасник отримає фірмові футболки. Також традиційно відбудеться дитячий забіг на дистанціях 1000, 500 та 100 метрів, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль», – повідомили також у міськраді.

«У рамках 3-го Львівського півмарафону пройде благодійний забіг на два кілометри, метою якого є збір коштів на придбання реабілітаційного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи», – поінформували також у міськраді.

Більше подробиць – на її сайті.

Як інформував «ЩЛ», громадський транспорт курсуватиме у Львові інакше через проведення пів марафону.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу