У Львові розпочався чемпіонат України з важкої атлетики

09:48 12 вересня 2018 р.

  • 0
  • 726


Фото: galinfo.com.ua

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики триватиме у Львові до 16 вересня.

Про це повідомили в управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли: «Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики відбудеться в новому реконструйованому спеціалізованому важкоатлетичному залі СК «Епіцентр» на вулиці Пекарська, 50), де встановлено подіум європейського стандарту у великому ігровому залі із відремонтованими трибунами для уболівальників, а важкоатлетичний зал з дев’ятьма помостами служитиме для розминки спортсменів перед виходом на подіум. Цей чемпіонат України також є історичним, оскільки змагання відбуватимуться за новими ваговими категоріями (10 у жінок та 10 у чоловіків) та новими класифікаційними нормативами.

«Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики – відбіркові змагання чемпіонату світу серед чоловіків та жінок, які відбуватимуться з 1 до 10 листопада 2018 року у Туркменістані (Ашхабад). На цьому чемпіонаті світу розпочнеться боротьба за путівки на Ігри Олімпіади у Токіо-2020. Загалом, в рамках чемпіонату честь Львівщини будуть захищати восьмеро жінок та 22 чоловіків», – поінформували також в управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 20 лютого 2019 р.

Тренери юнацьких збірних викликали трьох футболістів львівських «Карпат»

Захисники львівських «Карпат»Петро Харжевський та Романа Сливу отримали виклики до юнацької національної збірної, а вихованець клубної школи Роман Даніловський – до збірної U-17.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 576

17:48 19 лютого 2019 р.

У «Львові» побільшало бразильців

Футбольний клуб «Львів» поповнили троє бразильців – нападники Алваро та Шина й латераль Вісенте.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 342

14:00 19 лютого 2019 р.

Представники Львівщини увійшли до комісій НОК України

На першому засіданні новообраного виконкому Національного олімпійського комітету України на чолі з Сергієм Бубкою затвердили новий склад комісій, їх голови та персональний склад дорадчих органів НОК на термін 2019-2022 років.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 426

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу