У Львові розпочався чемпіонат України з важкої атлетики

09:48 12 вересня 2018 р.

  • 0
  • 840


Фото: galinfo.com.ua

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики триватиме у Львові до 16 вересня.

Про це повідомили в управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли: «Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики відбудеться в новому реконструйованому спеціалізованому важкоатлетичному залі СК «Епіцентр» на вулиці Пекарська, 50), де встановлено подіум європейського стандарту у великому ігровому залі із відремонтованими трибунами для уболівальників, а важкоатлетичний зал з дев’ятьма помостами служитиме для розминки спортсменів перед виходом на подіум. Цей чемпіонат України також є історичним, оскільки змагання відбуватимуться за новими ваговими категоріями (10 у жінок та 10 у чоловіків) та новими класифікаційними нормативами.

«Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики – відбіркові змагання чемпіонату світу серед чоловіків та жінок, які відбуватимуться з 1 до 10 листопада 2018 року у Туркменістані (Ашхабад). На цьому чемпіонаті світу розпочнеться боротьба за путівки на Ігри Олімпіади у Токіо-2020. Загалом, в рамках чемпіонату честь Львівщини будуть захищати восьмеро жінок та 22 чоловіків», – поінформували також в управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 15 липня 2019 р.

Львівські депутати вимагають не допустити маніпуляцій стосовно стадіону

Депутати Львівської міської ради Ігор Зінкевич, Сергій Івах та Віталій Свіщов записали відеозвернення до львів’ян з проханням підтримати їх у боротьбі проти маніпуліцій зі стадіоном «Торпедо».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 633

16:35 15 липня 2019 р.

На Львівщині вишколюватимуть захисників України

17-27 липня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» вже четвертий рік поспіль функціонуватиме християнський військово-вишкільний табір «Захисник».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 378