У Львові пройде чемпіонат України з триатлону

17:28 10 квітня 2018 р.

  • 0
  • 867


Фото: dyvys.info

13-14 квітня в басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Мінноборони на вулиці Клепарівській (№39а) і на території стадіону «Арена-Львів» на вулиці Стрийській (№199) у Львові відбудеться відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщенні.

Про це повідомили сьогодні, 10 квітня, в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Цьогорічний чемпіонат України є одним з етапів відбору кращих атлетів-триатлоністів до складу національної збірної команди України в новій олімпійській командній дисципліні – естафета-мікст (змішана команда), яка розпочне подальшу підготовку та участь в кваліфікаційних рейтингових змаганнях до Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо. В чемпіонаті візьмуть участь понад 150 найсильніших триатлоністів в різних вікових групах, які представлятимуть збірні команди 10 областей України та Києва».

В управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації також опублікували програму відкритого чемпіонату України з триатлону.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 16 липня 2018 р.

Бразильці працюють у «Львові» без вихідних

Головний тренер ФК «Львів» Жилмар запевнив: «Бразильці індивідуально працюватимуть, щоб наздогнати за рівнем готовності інших хлопців».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 339

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як Дерев’янко будуватиме цифрову державу

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу